Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kérdezzek rá vagy inkább hagyjan?

Kérdezzek rá vagy inkább hagyjan?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már lassan 5 hónapja vagyunk együtt. Ő amikor elkezdtünk járni azt mondta hogy már nem szűz, 1 hónappal később mikor lefeküdtünk csalhatatlan jelek mutatták hogy mégis az pl: fájt neki, vér a lepedőn stb.

Az egyik barátnőjét megkértem ,hogy kérdezzen rá és neki azt mondta ,hogy még szűz volt. Kérdezzek rá ,hogy szűz volt-e még vagy hadja az egészet? És ha rákérdezek akkor kérdezzem azt is ,hogy miért mondta ,hogy már nem szűz?


2013. máj. 30. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jogod van megtudni miért. Őszinteség a kapcsolat alapja.


De én már előre megmondom, hogy miért: szégyellte.

És persze, hogy nem mondta el azt is bizonyítja, hogy a kapcsolatotok nem elég erős, meghitt, bizalmas.

2013. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hanariko ***** válasza:
100%

sztm kérdezz rá, és arra is hogy miért hazudott. ha már ezzel indul a dolog, az nem jó.

de minden esetre ne barmold le, lehet azért csinálta, hogy ne hidd azt hogy béna vagy ilyesmi...

2013. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha rákérdezel.Ne úgy tedd,hogy hazudtál nekem?

Inkább üljetek le beszélni.Kezd azzal,hogy semmi baj nincs.Csak szeretnél őszintén beszélni vele.Az észrevételeid alapján szűz volt.Valóban jól gondolod.

Szóval semmikép se érezze magát bűnösnek

2013. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Én nem fárasztanám szegényt ezzel, biztos szégyellte, hogy szűz! Ezt is ez az undorító ribi világ teszi! Örülj, hogy megtudtad, de hagyd, ne feszegesd a témát, egyszer biztos el fogja mondani.... Akkor meg rajtad áll, bevallod e hogy tudtad, vagy eröltetsz egy kis csodálkozást!
2013. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
attól, hogy szégyelli, még nem kell hazudni... inkább ne szégyellje
2013. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem rá fogok kérdezni. És persze hogy nem csinálok belőle belhét. Amugy nem az zavar a dologban hogy szűz volt hanem hogy hazudott és hogy azóta sem mondta el.
2013. máj. 30. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én 20 vagyok a barátnőm pedig 18
2013. jún. 2. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!