Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hol a legalkalmasabb?

Hol a legalkalmasabb?

Figyelt kérdés

A barátommal már lassan 1 éve együtt vagyunk,azaz 3 hét múlva leszünk 1 évesek,de még nem feküdtünk le. Ő 16,én 15 és mind a 2-ten szeretnénk már túl jutni az elsőn,de nekem is mindig itthon van valamelyik családtagom és neki is...Szerintetek hova mennyünk? 15L

(A h*lye kommentektől kíméljetek meg,kérlek és a kislány vagyok még ehhez hozzászólásoktól is)



2013. máj. 20. 16:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Haha :D Egy ideje már téma nálunk,hogy mikor lenne jó és úgy túl esni rajta :DD De máshogy nem tudtam megfogalmazni :DD
2013. máj. 20. 19:35
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem is zavarja a csőrömet ez a "túlesni rajta" szöveg... na de azt kérted, hagyjuk az ilyen kommenteket.


Vagy egyik hétvégén elmentek kirándulni az erdőbe, ahol nem járnak. Esetleg nem utazik el valamelyik barátnőd családostul egy hétvégére, akkor lebeszélheted vele és kölcsön kérhetnéd a lakáskulcsát, akkor egész nap együtt kényeztethetnétek egymást és nyugiban.


Ha van közelben valamilyen nagyobb, "hivatalosabb" sportpálya, focipálya, azok mellett szokott lenni viszonylag nem túl drága szállás, egy szoba és slussz. Viszont szívesen beszélnék a pároddal is... (nem lebeszélni vagy ilyesmi, pár javaslat, ami nekem is jól jött volna anno)

2013. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!