Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hol találhatnék lányt szexre?

Hol találhatnék lányt szexre?

Figyelt kérdés

Még nem szexeltem és kíváncsi vagyok hogy milyen.

Prostihoz nem akarok menni.

Egy lányt keresek aki nem hivatásos és szimpátia esetén bevállal. Persze utána én is jövök neki eggyel.

F


2013. máj. 18. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2013. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vackorka ***** válasza:
Nyugodj meg, aki nem prosti, az nem fog csak ugy lefeküdni veled, csak azért mert megsajnált hogy szüz vagy. 23F
2013. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18 elmúltam már
2013. máj. 18. 13:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, bárhol. Ha csúnya vagy, sehol. Ha még szűz vagy, utóbbi valószínűbb.
2013. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy csúnya lennék
2013. máj. 18. 13:20
 6/8 °°Lucyferia°° válasza:
ott van a bulikban a sok részeg csaj és sokan szinte maguktól ràd màsznak ha nem vagy rossz pasi, de szerintem ha maguktól nem mennek ràd akkor se nagyon kell törnöd magad. nem hivatàsosak, de hasonlóra valóak... sok sikert :)
2013. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hol vannak ilyen lányok?

Pest messze van hogy oda menjek discoba, vidéken meg nem iylen egy disco

2013. máj. 18. 13:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszi az ötletet Lucyferia ;)

Most egy darabig én sem szándékozom komolyabb kapcsolatot létesíteni, elég nagy csalódáson vagyok túl ugyanis. Remek ötletet adtál, ugyanis eddig sosem csináltam még ezt. Mármint alkalmira partnert keresni. Jelenleg megfelelő lesz egy-két alkalmi búfelejtőnek, aztán majd meglátom mi legyen.

28/F

Köszi még egyszer!

2013. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!