Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az elsőnél elég csak gumival...

Az elsőnél elég csak gumival csinálni?

Figyelt kérdés
Mennyi az esálye h terhes maradok???
2008. jún. 17. 13:15
 1/7 anonim válasza:

A gyártók a gumi biztonságosságát 99% körül határozzák meg.

A gumi nem csak az ejakuláció (elélvezés) előtt kell, hanem, mielőtt beléd hatol.

Régen én is eljátszottam a barátnőmmel gumi nélkül (megszakításos módszer), de érett fejjel hálát adhatok az Istennek, hogy nem lett gyerek belőle :D!

2008. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy terhes maradsz? Ha gumival csinálod attól még nem fogsz elvetélni! Vagy én nem értem a kérdést?
2008. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hmm:P én sem.. most akkor terhes vagy.. vagy attól félsz ,hogy terhes leszel??
2008. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A "terhes marad" kifejezés valamikor a hetvenes-nyolcvanas években volt forgalomban, ma ezt úgy mondják hogy teherbe esik.

Ld. Hofi Géza klasszikus paródiája az efféle kérdésekre adott válaszokról:

"Ha abban az ágyban alszom, ahol előtte nemi életet éltek, terhes maradhatok e?

Igen.

Csak nem az ágytól!!"

2008. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én értem csak egyedül, hogy mit kérdeznek...? xD Na mindegy is :) Az a lényeg, hogy nem, nem leszel terhes, elég csak gumival védekeznetek, de ha még nagyobb biztonságban akarod az első együttlétet, akkor használjatok Lifestyles Ultra Safe- óvszert, mert Spermicides, vagyis spermaölő sikosítóval van ellátva :) Nekem ez bevált, és elég kényelmes is. ha nem szakad ki, akkor semmi probléma nem lesz ;)
2008. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hm... Szerintem várj addig amíg tudod minek mi a mechanizmusa... Amúgy mindig elég csak gumival ha megfelelően alkalmazzátok, ha nem szakad ki, csúszik le, nem kerül a külső részére sperma, akkor nem leszel terhes.
2008. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszz...ak axxem várok!!! :)
2008. jún. 24. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!