Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért történik ez velem? :S

Miért történik ez velem? :S

Figyelt kérdés

Nagyon elszeretném már veszíteni a szüzességemet de egyszerűen nemjön össze.:S Eddig két barátnőm volt mindkettővel eljutottunk addig h a következő találkozásnál már tuti h megtörtént volna a dolog, de mindkettőnél pont azelőtt lett vége a kapcsolatnak.:S Ők is szerettek engem, meg énis őket, tehát nemcsak azért szedtem fel őket. Mindenképp olyan lánnyal szeretném elveszíteni, akit szeretek. Elég jóképű vagyok, de sajnos nemtudom kihasználni, mert nagyon félénk vagyok.

18/f


2009. szept. 30. 13:35
1 2
 11/19 anonim válasza:
Ami fontos, ha elsőre nem is, de ne keseredj el, nem csak leszbikus nőkkel és nagynak látszódó kislányokkal van teli a disco, legalábbis nem mindenhol.
2009. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kb én is így vagyok vele(L). Ha csak dugni akarsz akkor van rá bőven lehetőséged.

Ha komolyan gondolod, hogy olyat akarsz akit szeretsz is akkor ne ez legyen a napi gondok között, mert tudom milyen sz@r érzés. Kezdj ismerkedni és légy laza és legyen önbizalmad, a félénkséggel nem fogsz sokra menni akármit (de azért nem nyomulj) akarsz a lánytól.

Sok sikert!

2009. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem se erőltesd és görcsölj rá,akkor össze fog jönni egy normális kapcsolat és úgy más lesz elveszíteni.


14:47-es: Nagy kihívás volt nekem a hozzászólásod. :) Simán bekerülhetne egy nyelvtankönyvbe,hogy pótolja ki a hiányzó szavakat,tagolja mondatokra és értelmezze a szöveget. :)) Azt hiszem sokadik olvasásra sikerült! :D

2009. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
16:31! Teljesen igazad van, én is szenvedtem vele egy ideig, mire kiböngésztem a válaszoló írásának lényegét! :D Kérdező! Én is szűz vagyok (lány), néha én is úgy érzem összenyom a társadalom sugallata, siettetése... :( De én megpróbálok megmaradni amellett, hogy nem megb...atni fogom magam, hanem lefeküdni, szeretkezni fogok a szerelmemmel. :) Szerintem te se görcsölj rá a témára, nem érdemes!
2009. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
talizunk ? :D járunk és velem elveszted :D najó vicceltem amugy ne foglalkozz vele én örülnék egy olyan pasinak akinek én vehetem el a szüzességét :) 18/L
2009. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 aftersex válasza:
naggyáábÓl eggyetértek az előttem szólókkal,,.. de a 30évesen elveszített szüzesség az igaz szerelmeddel nemsok jóra vezet
2009. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj,nem maradsz le semmiről!De ne ez legyen az életcélod:)Várd meg azt a lányt akivel érdemes:)Am ez tök jó benned h "olyannal szeretnéd elveszíteni akit szeretsz":)am én is szűz vok,bár lett vna pár alkalom nem az volt az igaz szerelem...és nem is bánom h nem történt meg:) 17/L
2009. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
írtam e-mailt
2009. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ :)
2009. okt. 6. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!