Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért történik ez velem? :S

Miért történik ez velem? :S

Figyelt kérdés

Nagyon elszeretném már veszíteni a szüzességemet de egyszerűen nemjön össze.:S Eddig két barátnőm volt mindkettővel eljutottunk addig h a következő találkozásnál már tuti h megtörtént volna a dolog, de mindkettőnél pont azelőtt lett vége a kapcsolatnak.:S Ők is szerettek engem, meg énis őket, tehát nemcsak azért szedtem fel őket. Mindenképp olyan lánnyal szeretném elveszíteni, akit szeretek. Elég jóképű vagyok, de sajnos nemtudom kihasználni, mert nagyon félénk vagyok.

18/f


2009. szept. 30. 13:35
1 2
 1/19 anonim válasza:
90%

Szerintem pont azért mert ennyire szeretnéd már elveszíteni, pont azért nem jön össze.

Honnan tudod egyébként h következő alkalommal már megtörtént volna?

2009. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Mert emellett döntöttél (lehet tudatlanul), vagy szülői program miatt. Vagy, nem hiszed el, hogy képes vagy rá.. Vagy csak egyszerűen azon agyalsz, hogy nehogy szűz maradj!!

Láttad a Titok c. filmet? Csak egy mondat "MINDEN GONDOLAT MEGELEVENEDIK"

Sok sikert!

2009. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
onnan gondoltam h a csajok is mondták, meg a pettingnél is eljutottunk arra a szintre :S
2009. szept. 30. 13:50
 4/19 A kérdező kommentje:
akkor lehet h azért mert mindig azon agyalok
2009. szept. 30. 13:50
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

"Nagyon elszeretném már veszíteni a szüzességemet"-bocsi, de úgy hangzik mintha egy 14 éves kislány mondaná, csak mert "olyan ciki hogy szűz vagyok. " talán nem rájuk akarsz hasonlítani, igaz?!

Ne parázz, várj az igazira és ha megtalált legyél bevállalós (de enm nyomulós!)

Sok sikert

üdv

L19

2009. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem azért szeretném, mert ciki, hanem azért, mert szeretném megtapasztalni, h milyen
2009. szept. 30. 13:53
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Én is ilyen voltam a te korodban, mindent megadtam volna azért, hogy elveszítsem végre.. de még 3 évet kellett rá várnom. Tökéletesre sikerült egy nagyszerű kapcsolatban. Utólag átgondolva, ha összejöttek volna azok a próbálkozások amiket a "tökéletes" előtt tettem, azok csak egyszerű dugások lettek volna. Értéktelenek. Viszont azáltal, hogy a szerelmemmel vesztettem el(aki ugyancsak szűz volt), az egész felértékelődött. Érdemes várni.
2009. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

nem kell annyira koncentrálnod arra,h tuti hogy megkell történni!!!Ez sosem jön be!!:)

Inkább várd türelmesen!!!Én is az vagyok(L),(nem mintha nem lett volna rá alkalom),és nem érdekel,hogy ki mit mond!Ha elitélnek érte,akkor meg ba**ok rájuk!nem fogom csak azért magam megba***ttni,mert hogy egy szűz emberrel kevesebb lessz a világon,vagy mert valami elitél,megvet érte,vagy mert éppen ez ciki lenne!!!Egyáltalán nem az!!!:)ne akard csak ilyenekért elvesziteni...én ugy vagyok vele,hogy jön majd valaki,aki megérdemel,és meg is kap!!!:)...várj türelmesen...nekem is van néha olyan érzésem,hogy elakarom vesziteni,de ne m teszem!!!:)

2009. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd...
2009. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

na figyuzz, 24 vagyok, a csajommal discoban ismerkedtem össze, és ott egyből b_s lett mosdóban.

Szval mennyél zajos helyre, ott még a legnyulabb viselkedésed sem látharó. Így azt vissza se riadnak majd.


Ami nap 1 b_i-EMÓst hajítottunk be a tömegbe( ahány hétből áll 1 év, annyiszor festette a haját a csávó, hogy csajt fogjon, de nem fogta fel, az máshogy működik(nem olyan mint 1kor a s_be kuki) csináltunk neki aztán ezt azt discoban), másnap arra keltünk, hogy a sedamban összevannak bújva és hát b_ak az új, első nővel..

2009. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!