Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt olyan 25 körüli...

Vannak itt olyan 25 körüli lányok akik jól nézneki ki és szüzek?

Figyelt kérdés

Pl mert nem érdekli õket a pasizás, vagy egy vkire várnak, mint a mesékben, vagy vallási okokból? Én ismerek egy ilyen lányt és arra lennék kíváncsi, h ez mennyire általános.


Ez elõny vagy hátrány neki?



2013. máj. 6. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogsz választ kapni :D
2013. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Az nagy szégyen lenne a srácokra nézve! :)


Bár a mai 25éves srácok többsége kinéz vagy 15-nek. Úgyhogy nem csodálkoznék rajta.

2013. máj. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Helló!

Elsőnek: de talált! :D


Hát nem vagyok rá valami büszke, hogy 23 évesen még nem volt senkim. A külsőm volt az oka, egy betegség miatt tinikorban elhíztam, mint a gömböc. Két éve sikerült leadnom a feljött kilókat de még nem alakult úgy kapcsolatom, hogy komolyabb legyen belőle. Most van egy-két srác, aki érdeklődik irántam, de egyik sem az igazi lesz.

De hogy a kérdésedre válaszoljak:


De, érdekel a pasizás.

Igen, várok valakire de nem úgy, mint a mesében. A lényeg, hogy vonzódjam hozzá és kívánjam.

Nem vagyok vallásos.

És ha a keresőbe beütöd, vagy szimplám meglátogatod a szüzesség topicot, elájulsz mert rengeted huszonéves szűzlány van még rajtam kívül.


Ja, és az utolsó válasz: számomra hátrány.

2013. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
igen például én.
2013. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogsz ilyet találni max 1-2 van aki ronda :)
2013. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hé, ötöske! :D


Hármas vagyok, és képzeld el, hogy az egyetlen dolog, amire világéletemben valamennyire büszke voltam, az az arcom. Mert csak az volt tűrhető és arányos rajtam. Anyukámra ütöttem, aki nagyon szép nő volt fénykorában. (Persze, én meg sem közelítem, de még mindig nem vagyok ronda.) Na, erre varrjál gombot! :D Micsoda sztereotípiák...

2013. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%

Hármaska és Hatoska:

Lehet te szépnek gondolod magad, de ez még közel sem biztos... Sokan többre értékelik magukat mint amennyire lehetne....

Amúgy meg ha 25 éves vagy szűz és tűrhető a külsőd, tuti van valami defekted. Akik húszon akárhány éves korukig szüzek, azokkal sosem stimmel valami...

2013. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
jaa és nem a súlyfelesleged volt a defekt, hanem valami fejben....
2013. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szűz vagyok de pettingeltem már.Magas, modell alkatú, szép arcú 23 éves lány vagyok.Bárkinek tetszenék, de nagyon meggondolom kinek adom magam.
2013. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

25 éves koromban ez igaz volt rám. Jól néztem ki, és szűz voltam. Nem vallási okokból, hanem lelkileg volt bennem egy kis gubanc, de a pszichológus nagyon sokat segített. 28 évesen voltam először férfival.

28/N

2013. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!