Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ez gáz?

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
(nem beképzeltségből írom, de a kérdés szempontjából fontos) Egy 17 éves srác vagyok. Helyes, izmos, viszonylag magas sportolok, rajzolok, gitározok stb... Viszont még nem feküdtem le egy lánnyal sem és sehogy se tudom összerakni a fejemben miért nem. Valami jó tanács? (helyesírási hibákért bocs)

2013. máj. 5. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
nem gáz, de teszel is érte?
2013. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor a belsőddel lehet a gond. Esetleg nagyok az elvárásaid 15/L
2013. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem találtál még megfelelő embert hozzá lehet megvan az oka. Ne akarj olyan lenni mint a többi férfi ,hogy csak azért lefekszenek valakivel hogy ne legyenek szüzek. Legyél magadra büszke inkább hogy te különb vagy.. Ne gázolj át egy lányon azért hogy elveszítsd aki csak azért kell.
2013. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem gáz. a leírottak alapján biztos hamar találsz egy lányt:) ha megszólítasz egy lányt, legyél határozott és magabiztos - álatlában ez a siker legfőbb kulcsa, ha pedig jól is nézel ki (és még gitározol is *.*), akk tuti siker:D de így leírva és 2.szorra végig gondolva nem tudom, h miért van ez.. 16/L
2013. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miert lenne gaz? Majd lesz baratnod kesobb. Inkabb az a gaz, amikor 15-16 eves gyerekek szexelnek.
2013. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15-16 éves lányok adnak tanácsokat? Ez komoly? :D Nem gáz egyáltalán. 17 évesen semmi dolgod nincs, csak sportolni, gitározni és rajzolni.
2013. máj. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, inkább tiszteletreméltó :) Legyél rá büszke! :)

17/L

2013. máj. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még nem találtad meg a megfelelő lányt. Van ilyen.
2013. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mint 20F riválisként az a válaszom: FÚJ, DE GÁZ!!! Amúgy meg nem az és inkább még várj vele (minimum)1 évet, de ha van barátnőd inkább őt kérdezd meg, hogy mennyit várna, ha pedig nincs, akkor szerezz magadnak egy barátnőt és majd idővel csak eljön mindennek az ideje.
2013. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!