Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzesség elvesztését...

A szüzesség elvesztését követő vérzés lehet annyi mennyiségű, tehát megegyezhet a menstruációs vérrel?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem, sőt a szüzesség utáni vérzés kevés mennyiségű, ha egyáltalán megjelenik... például nekem nem volt...

De ha van, akkor is nem olyan sok

2009. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

használd már azt agyad. ha megvágod az ujjad akkor egy hétig vérzel utána annyit mintha menstruálnál? szerinted a szüzesség elvesztésekor mi vérzik vagy honnan jön a vér? komolyan kiváncsi lennék hogy szerinted ez hogy van, írd már le.

(közben elárulom azért hogy a szűzhártya szakadása vérzik ami egy fizikai sérülés és néhány perc után bealvad.)

2009. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs annyi, nekem mondjuk nem is volt!

Utolsónak: csak kérdezett!

2009. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi! bnőm azt mondta, h ő vérzett, mint állat, de hallottam olyanról is, h vkinek emiatt tampont kellett használnia. mondjuk bnőm képes túlozni :D
2009. szept. 27. 18:07
 5/9 anonim válasza:

Komolyan mondom, mennyi suttyó ember van itt fent. Nem kell leszólni a kérdezőt! Esetleg ti olyan okosak vagytok? Hova járok az eltére? xD


Van olyan, hogy rendesen menstruációs vérzés jelentkezik, vagyis ha arra hajlamos az illető, akkor sokáig vérzik. Ez nem éppen egy ujj elvágás...

2009. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

tampon meg mit érne basszus?????

az felűlről szívja ki a vért nem pedig alúlról ahol a szűzhártya kiszakadt...lol

2009. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam... egy hete vesztettem el, szombaton, és utánavaló héten péntektől vasárnapig véreztem, ugnugy mint mikor mensruálok...
2009. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha vki vérzik az egyből utána vérzik nem egy héttel később!!! Vagy rosszul tudom?
2009. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem tudod rosszul, az aktus közben van a vérzés...

És igaza van az egyik válaszolónak: ez az oldal azért van , hogy kérdezzünk, tehát nem kell senkit se leszólni! Ha valamit hallunk, amiről szeretnénk bizonyságot szerezni, akkor azt fel lehet tenni és normális válaszokat lehet rá adni! Nem ilyen hülyeségeket.

2009. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!