Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy lány 28 évesen még szűz? L

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 14:05
1 2 3
 11/28 szamo77db ***** válasza:
100%
Szerintem ez a "28 évesen még szűz" állapot valamiféle személyiség fejlődési zavarnak a következménye. Valami történhetett veled, valami nagyon rossz, ami a szexszel kapcsolatos. Megerőszakoltak? Apád zaklatott? Hírtelen ezek jutottak eszembe. De biztos, hogy a mélyben valahol van egy nagy görcs!
2013. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Az, hogy akkor tuti nem dugtam még meg.
2013. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
46%
az a velemenyem hogy nagyon nagy gond van vele, de mivel az egesz tarsadalommal is van gond, ezert nem tunik ki.
2013. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
A biológiatanáromat juttatja eszembe ;) Na, ő pont ilyen :D
2013. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Elsőre az jutott eszembe, hogy nagyon örülnék ha én lennék az a szerencsés akinek odaadná magát.

Aztán jöttek a kételyek, hogy így látatlanban azért felmerülnek kérdések, hogy vajon miért is?


Na mindegy,marad az első gondolat, mert nyilván nem jönnék össze vele, ha valami egyéb engem zavaró gond lenne.

F/29

2013. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

csak egy példát tudok felhozni erre. a testvérem nemsokára a 31-et tölti és még mindig szűz. soha egyszer se tudtam vele pasikról beszélgetni, nem járt sehová szórakozni, barátai sincsenek, a volt iskolatársaival nem tartja a kapcsolatot. mikor egy pasinak megtetszett, nem akart tőle semmit mondván alacsony hozzá, és egyébként sem. azt mondta nem is akar se gyereket se férjhez menni. nem lehet többet kihúzni belőle.


pedig szerintem helyes lány. barna hajú, világoskék szemmel 180 centi magas, 58 kiló tehát semmi baj nincs vele. még azt sem lehet mondani hogy pl kövér és azért nem kell a pasiknak.


sokáig nem a szülők, hanem a nagyszüleink nevelték, ezért ez is közrejátszik szerintem. én szülőkkel voltam és ugyan későn kezdtem a pasizást (19) de az érdeklődésemmel sosem volt baj. 25 voltam mikor férjhez mentem, és előtte voltam másokkal is.


azt hiszem a nagyszüleim nevelték őt félre. nem engedték sehová, és ez rögzült be nála. (szerintem)


27/N

2013. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

lány?? nem tartjátok furának ha egy 30 körüli férfi fiúnak nevezi magát? :D Már én is minimum srácot mondok amgamra pedig éretelen vagyok... xd


És annak oka lehet, hogy szűz vagy még, prűd szagod lenne, bár én is az vagyok még :SS

F19

2013. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Semmi. Engem nem riasztana az biztos.
2013. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Lassan én is annyi leszek, és ugyanez a "problémám". Várok, várok. Tudom, milyen érzés, úgyhogy csak kitartást tudok kívánni. L
2013. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"Várok., várok" - csak közben meg kimaradsz egy csomó jóból, pótolni meg semmit nem lehet.

Nincs ez kicsit túl-komplikálva?

Nem azt mondom, hogy fűvel-fával, vagy bárkivel, de hát...

Meg valóban: én voltam 30 fölötti szűz nővel, -és elég süket is volt, hogy ezt nem tudatta előre, hát elég sokára lett igazán jó.

2013. ápr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!