Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy kell bánni egy szűz lánnyal?

Hogy kell bánni egy szűz lánnyal?

Figyelt kérdés
Le fogok feküdni egy lánnyal, aki szűz. Szeretném hogy jó legyen neki. Mire figyeljek oda? Mert még nem voltam olyan lánnyal, akinek az első lett volna. Mondjatok párat, mit csináljak, és mit ne, hogy minden jó legyen!(bocsi a kifejezetlenségem miatt...fáradt vagyok:))

2013. márc. 23. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyengéden. Izgasd fel előtte. És ha még nem ismertétek meg egymás testét előtte, (pettingelés) akkor inkább azzal kezdjétek!
2013. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
60%

Nagyon figyelmes legyél. Én mindenképp először megujjaznám, míg át nem szakad a szűzhártya. Érdemes megkóstolni neked is, neki is. Igen kellemes íze van.

Nagyon óvatosan, mert nagyon tud fájni első alkalommal. Mindenképp nézd az arcát közben. Simogassad a hasát, és csókold. Mikor ujjazod, nagyon-nagyon figyelmes legyél. És kérdezd meg hogy folytasd-e mikor látod hogy nagyon fáj neki. Utána ha megvagy ezzel. Csókolgatod kicsit. Újra ujjazod, ha kell száddal kényezteted. Finoman, és gyengéden, Közben fel-felnézel az arcára. Rendesen nedvedzeni fog, tágul valamennyire, akkor a bejárathoz hozzáteszed, és körzöl vele jó sokáig. Majd berakod. A többit tudod. Nagyon finom legyél vele. Ez az első alkalom. Ha nagyon rosszul csinálod, évek fognak kelleni mire jól fogja érezni magát a szextől.

2013. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ja azt tudom...és tovább. A behatolásra gondoltam meg ilyenek. Tudom fel kell izgatni egy lányt előtte, mert anélkül nem megy be olyan könnyen, sőt egyátalán:D
2013. márc. 23. 10:56
 4/12 anonim válasza:
Nem szabad túl durvának lenni vele mert még fájni fog neki és félni fog... csak olyan kis bevezetéssel csináljátok.. lassan ként apró lépésekben és akkor élvezni fogja.. és gyengéd legyél
2013. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen az a célom! :D Azt szeretném, ha a későbbiekben imádná a szexet! :DDD
2013. márc. 23. 10:58
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)))
2013. márc. 23. 10:58
 7/12 anonim válasza:
86%

Jól írja 4-es. Nagyon finoman hatolj bele. Nagyon lassan. Ha már látod hogy jó neki, akkor lehet egy kicsit növelni a tempón, de közben nyugodtan kérdezheted is. Ha valami baj van, nyugtatgasd. Jól van bébi, stb. Ha nem jó akkor kénytelen leszel kiszedni és újra kezdeni.

Jah és lehetőleg egyenesen. Szóval ne játszd most azt jogy jobbról-mag balról 45%-os szögben. Még annyira nincs bejáratva.

2013. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Szűzhártyát megkóstolni!:DDD B.azd+ ez nem normális!
2013. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz rá mint egy hímes tojásra! Legyél nagyon gyengéd. Izgasd fel elötte rendesen. Nyald ki, hogy attól is élvezzen és csak utána dugd be neki.
2013. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
8-as: a vért megkóstolni, nem a szűzhártyát
2013. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!