Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon égő ha egy lány 30...

Nagyon égő ha egy lány 30 évesen még szűz?

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 06:34
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
70%
Előző vagyok. A viccet félretéve, ez inkább tiszteletre méltó, hiszen azt jelenti, hogy nem egy olcsó kis k...a vagy, hanem egy tisztességes nő, akit nem lehet könnyen megkapni!
2013. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
38%

Bennem azért felvetődik egy két kérdés.

Pl: Mit csináltál az elmúlt 10-15évben????

2013. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem :)
2013. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Az az égő, akinek a szüzesség és a partnerek száma a mérvadó.
2013. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy többször volt lehetőségem (először 16 évesen) de mindig megijedtem és vissza hátráltam
2013. márc. 10. 21:45
 16/39 anonim ***** válasza:
73%

De kapcsolatod volt?

Gondolom azért egy kapcoslatban ha meg is ijedsz, előbb-utóbb a partner csak meggyőz, hogy nincs mitől félni:-)

Viccen kívül, nem ciki, de előbb -utóbb azért csak túl kell esni rajta.

Nem bérkivel, nem egy jöttmenttel, stb., de ha van normális pasi a közelben, a félelem ne tartson vissza, mert nincs mitől félned!

2013. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

"Előbb utóbb túl kell esni rajta"


Miért is? Szűzként is leélheti az életét ha úgy dönt. Erre nem kötelezheti senki!

2013. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Tudod hogy értettem, persze hogy nem kötelezi senki.

De ez az egész "égő" - "nem égő" kérdés akkor jön elő, amikor le akar majd feküdni valakivel....

Márpedig ha ez a terv, akkor célszerűbb 30 mint 50 évesen kezdeni...

Nem azért mert kötelező, hanem emrt ha már most is feszeng a korán, és azt szüzesség elvesztésére magasnak tartja, valószínűleg ez az évek múltával nem javulni, hanem romlani fog.

Így célszerű lenne ha belátható időn belül megtörténne a dolog.

Kötelezőnek természetesen nem az.

lehet örökké is szűz, de akinek ez a terve, az nem szokott azon problémázni hogy ciki e.......

2013. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 Misaka Kaori válasza:
100%

Egyáltalán nem égő. Azt jelenti, hogy van önbecsülése. A legjobbnak akarja adni magát.

22/N

2013. márc. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem égő.

Én 25 éves koromig vártam, addig volt több kapcsolatom, de egyik sem tartott sokáig, és egyik fiú sem volt olyan akivel megtettem volna.

Nem bántam meg. Boldog, vidám, határozott fiatal éveim voltak, és nem érzem azt hogy le maradtam bármiről.

Egy olyan férfival tettem meg az elsőt, aki tapasztalt volt, elfogadta, hogy nekem ez az első, és mindent megtett azért, hogy jó élmény legyen.

Örülök, hogy nem tizenévesen, bujkálva, kocsiban, vagy még rosszabb körülmények között történt meg.

Szerintem semmiről nem maradtál le.

Én is izgultam, nem is akartam elárulni ismerkedéskor, de az a srác azonnal rá jött, és nem zavarta, inkább örült, hogy ő taníthatja meg nekem minden csinját-binját.

Van nekem is barátnőm aki 28 éves, és még szűz, nem is nagyon voltak kapcsolata. Hívő emberként vár az igazira, ami szerintem becsülendő, és hiszem meg fogja találni a neki való férfit, aki becsülni fogja ezért!

2013. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!