Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én megtudom nézni a saját...

Én megtudom nézni a saját szűzhártyámat?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 16:05
1 2
 11/20 livia30 válasza:
76%
5-öske azért tűnt butuskának szerintem, mert nem a szüzesség elvesztése volt a kérdés, hanem konkrétan, fizikailag a szűzhártya mint testrész megtekintése. Tehát én sem értem miért kellett a szentszöveg az elvesztésről.
2013. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget:)
2013. márc. 10. 13:13
 13/20 tatabike válasza:
Ukrajnában a fiatal prostik visszavarratják a dokival, mert akkor több zsét tudnak kérni...
2013. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Meg az Európában tanuló muszlimok is visszaszokták, hogy amikor hazamennek, szűzen mehessenek férjhez...
2013. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
A második válaszólónak üzenem, bearanyoztad a napomat olyan jót röhögtem! Én is ezt tanácsolom a kérdezőnek :D
2013. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 saveme ***** válasza:
60%

igaz, hogy kicsit off, de ha már szóba került:

szóval a szüzesség téma az inkább lelki, szellemi dolog. Isten nem hülye! Ő óv mindenkit a házasságon kívüli szextől, mert annak rosszak a gyümölcsei (átkok). Azért tartozik ez ide, mert a szüzességnek ott van jelentősége, hiszen ez a hit, a türelem, és a tisztaság jele lehet (bár ez nem evidens). A tisztaság pedig még mindig jó dolog, aki szerint nem, az beteg, deformált (a lelke).

Az a kis bőrhártya ennek lehet indikátora, de mint mindennel kapcsolatban Istennél, itt is a szív szándéka a lényeg.

2013. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 eli-eli válasza:
Négyeske, ötöske, hatoska?! 69-be
2013. márc. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 abacus66666 ***** válasza:
Műttesd ki az oldalbordáidat, azután tükör nélkül is meg tudod majd nézni, persze csak ha még megvan a szűzhártyád.
2013. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
15-öske! Igencsak a béka segge alatt lehet a humor-igény szinted, ha a a napod megaranyozását már egy ilyen nívós kérdés is elvégzi! Totty-totty!
2013. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%
Tükörrel meg de nem biztos hogy felismered. Az egy halvány fehéres rózsaszín kis szűkítés a punciban. Ha akarod én megnézem neked. :)
2013. márc. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!