Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 évesen használhatok tampont?

13 évesen használhatok tampont?

Figyelt kérdés
Tampont szeretnék használni mert UTÁLOM a betétet de anya nem nagyon engedi mivel ő is betétet használ. Hogyan vehetném rá hogy megengedje?
2013. febr. 25. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Használhatsz minit. Én is azt használok 13 l ja es anyum is hasznal tampont es engedi.. O mondta hogy kenyelmesebb
2013. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi akadálya nincs, hogy használj, én is használtam 13 évesen minden gond nélkül. Anyukád valószínűleg azért nem szeretné, mert fél a fertőzésektől, a tampon használatának következményeitől - bár szerintem ezek ésszerű és rendeltetésszer használattal elkerülhetőek.

Próbálj meg vele beszélni, mondd el őszintén, hogy neked miért kényelmetlen a betét, miért szeretnél tampont használni. Ha az én lányom lennél, én értékelném, hogy meg szeretnéd velem beszélni, az ellenkező álláspontom ellenére is, nem pedig "titokban" elkezdni használni.

Egy őszinte, nyílt beszélgetés lehet, hogy megoldja a problémád. :)

2013. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyetértek előttem szólókkal, de kiemelném a rendeltetésszerű használatot! olvasd el figyelmesen a tájékoztatót.
2013. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Én Anyukáddal értek egyet! A tampon nem valami egészséges, hiszen órákig van a hüvelyedben a véres tampon, amiben nagyon gyorsan kezdenek szaporodni a baktériumok.
2013. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!