Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy hete vesztettem el a...

Egy hete vesztettem el a szüzességemet, előfordulhat, hogy késni fog a menstruációm?

Figyelt kérdés
Védekeztünk,és még van ideje megjönni,csak érdeklődök. :) 18/L
2013. febr. 16. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
ha idegeskedsz,beteg vagy,akkor igen lehet
2013. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Több ismerősöm mesélte, hogy nekik az eslő alkalom után késett, akár egy hetet is. Tehát igen, elképzelhető, ne ijedj meg, ha nálad is így lenne :)

(nekem nem késett, de mindig változik 1-2 napot, szóval nem mondom biztosra :D )

2013. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szűzesség elvesztése és a menstruáció közt nincs semmi összefüggés. Kivéve, ha terhes vagy. Mert a szűzhártya ugye nem véd a terhesség ellen. Igen, írod, hogy védekeztetek, de olvastam már itt olyan kérdést, aki azt hitte, hogy szűz lány nem eshet teherbe.
2013. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is késett mikor elvesztettem, kb 2 hetet késett :S Pedig védekeztünk gumival, totál pánikba estem akkor, de aztán vaklárma violt, ez kiderült
2013. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!