Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális ha szüzesség elveszté...

Normális ha szüzesség elvesztése után még a 4. nap is vérzek egy kicsit (inkább barnás folyás szerű)?

Figyelt kérdés
Az aktus igazából nem történt meg, mert nagyon fájt, de a szűzhártyám valószínűleg elszakadt mivel véreztem...egy ilyen 3x4 centis foltban. ujjazott , utána próbálkoztunk de már a legelején nagyon fájt. A vérzés nem sok, elég egy tisztasági betét és inkább ilyen nyálkás, barnás...meg egy kicsi vér.. Normális?
2013. febr. 13. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,én is véreztem még utána,és pont olyan volt,mint ahogy leírtad,amúgy utánanézhetsz googleben,hogy jobban megnyugodj,mert ott vannak olyan oldalak,ahol nőgyógyász beszél erről,én is ott informálódtam,mert akkor én sem tudtam,hogy ez mennyire normális,de ne ijedj meg,ez még normálisnak tekinthető.
2013. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Húúúú köszönöm :)
2013. febr. 13. 17:51
 3/3 anonim válasza:
nálam is ugyanez történt, h nagyon fájt ezért abbahagytuk , de nagyon véreztem , mert nem csak az ágy de még a padló is véres lett ahogy felálltam, rá egy hétre újból próbálkoztunk, és ugyan az lett a vége sok vérrel, sztetek az még normális , ti azóta csináltátok ? kíváncsi vagyok h a következő alkalomnál is ez lesz ? vagy meddig ?
2013. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!