Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azért vérzek mert elszakadt a...

Azért vérzek mert elszakadt a szűzhártyám? Lent.

Figyelt kérdés
Pár napja volt hogy először feküdtem le a barátommal, de nem teljesen, mert nagyon fájt úgy is hogy nem volt bennem az egész, így inkább hagytuk.. most pedig vérzek. ez miért van? legközelebb nem fog (ennyire) fájni? 16/L
2013. febr. 5. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért mert átszakadt a szűzhártyad, ha Nem erős akor Nem kell vele foglalkozni
2013. febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes,mert ha átszakad a szűzhártya,akkor általában az rögtön vérzik,és napokkal később.Nem lehet,hogy megjött?Vagy esetleg pecsételő vérzés?


23/N

2013. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*és nem napokkal később
2013. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem jött meg, 1-2 hete múlt el
2013. febr. 5. 13:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem,hogy miért csak napokkal később kezdtél el vérezni.Én akkor véreztem egy kicsit,amikor megtörtént a dolog.Lehet,hogy pecsételő vérzésed van,ami hormonzavarra is utalhat.
2013. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az mit jelent? akkor most mi van? akkor mégsem szakadt el a szűzhártyám? amúgy a vérzés elhúzódhat napokig?
2013. febr. 5. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:
De a szűzhartyad valószínűleg elszakadt, de ha a vérzés 2-3 napig eltart vagy erős sztem látogass el orvoshoz ! Ugye védekeztetek ?
2013. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha nem, jelentheti azt, hogy terhes vagyok?
2013. febr. 6. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!