Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Olyan ciki erről beszélnem,...

Olyan ciki erről beszélnem, de valahogy csak kéne, igaz?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és most van az első barátom. egyik este már nagyon 'tovább akart haladni' de én megállítottam, mert még nem szeretnék vele lefeküdni. megkérdezte, hogy szűz vagyok-e, én meg rávágtam, hogy igen. hát... valamelyest nem hazudtam neki, mert még nem voltam pasival, de szoktam masztizni és tuti, hogy átszakítottam már a szűzhártyám. és tudom, hogy ezt mondanom kéne neki, de nem nagyon akarok erről beszélni. olyan cikisnek érzem, hogy álljak oda neki és akkor mondjam, hogy hééé... ez meg ez a helyzet. szerintetek mit csináljak? észre fogja venni, hogy már nincs meg a szűzhártyám? amúgy ő 23 éves és nem szűz.

kérlek segítsetek!! mit mondjak neki?



2013. jan. 31. 06:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem kell mondanod neki, nagyon sok lánynak nincsen már szűzhártyája mire az első szexre kerül sor,sport,egy rosz mozdulat,orvosi vizsgálat,kiskori baleset

és a legtöbb fiú úgy sem érzi,azt fogja hinni,hogy csi nem érezt

úgyhogy nyugi, először is ez nem kellemetlen, másodszor is nem fog kiderülni :)

2013. jan. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Nyugi, ez nem ciki. Egyszeruen mondd meg, ha majd olyan szituban lesztek...nem a hazafele vezeto uton... Hanem mindjuk mittudomen...este... Hogy meg sosem volt olayan erzesem, egyik baratodnal sem, hogy le akarnal vele fekudni, mert meg fitakanak erezted magad erre. De higy a asajat testedet mar ismered... De azert felsz az elsotol. Ezt meg kene, hogy ertse. Nagyon szereted Ot, es szeretned, ha az elso Vele lenne, de meg nem allsz kessen ra. Ha valahogy igy mondod meg Neki, szerintem erteni fogja.:-) es ha szeret, tuti var Rad.:-) ne izgulj!

18/l

2013. jan. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
szerintem kerek perec mond a szemébe... ugyis egy párkacsolat alapja a bizalom....
2013. jan. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

sztem hülyeség megmondani. illetve teljesen mindegy. nem hazudtál ezzel hisz a lényeget tekintve szüz vagy. nem attol veszted el a szüzességed h kiszakad. hát istenem ahogy elöbb leirták elöfordul. de szexuálisan még szüz vagy.

ha akarod elmondod ha nem nem. de tud h ez nem hazugság.

és akkor is szüz vagy ha masztizol...nem voltál még pasival a szüz igazábol ezt jelenti.

2013. jan. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként állítom neked, hogy teljesen érdektelen megvan-e a szűzhártyád vagy sem. A fontos az, hogy pénisz járt-e benned, ezt pedig már elmondtad.
2013. jan. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
A szűz nő fogalma nem azt jelenti, hogy ép a szűzhártyád és nem maszturbálsz, hanem, hogy nem feküdtél még le fickóval. Ezt elmondtad, ezen túl nincs miről beszélni, ha nem akarsz.
2013. jan. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Felesleges ezen görcsölnöd, nem ez fogja érdekelni. A lényeg, hogy mással nem voltál s ezt bevallottad neki. Maszturbálni meg mindenki maszturbál (pláne aki egyedül van), aki nem az meg bolond.
2013. jan. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nagy a baj nem tudom mit tennék a helyedben...:S:S:S:SSSSS sajnálom, h ez történt. Nagyon szomorú lettem. Amúgy szerinted a szűzhártyád fogja érdekelni hogy meg van e még?
2013. jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
23%
egyik lánynak sincs meg a szűzhártyája, ugyanis az első menstruálásnál szinte mindenki átszakítja
2013. ápr. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem butaság 17 évesen 23 évessel együtt lenni..mármint a korkülönbséggel ilyen idős korban nincs már semmibaj,de nem fog komolyan venni..vannak igényei,amit te nembiztos hogy megtudsz neki adni..bár azóta ez biztos megoldódott.
2015. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!