Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mitől lehetett ez? Tegnap...

Mitől lehetett ez? Tegnap pettingeltünk a párommal.

Figyelt kérdés
Mikor hazajöttem észrevettem hogy picit véres a bugyim. Lehet hogy átszakította a szűzhártyám? Vagy mi lehet? Rajta nem vettük észre, nem szólt hogy véres lenne az ujja vagy valami, és én is csak itthon vettem észre.
2009. szept. 1. 22:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%
egy szüz lány hüvelye hány cm átméröjü kb?
2009. szept. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
59%
hat ha ragja a kormet akkor biztos nem sertett fel, ha pedig nem ragja, akkor hosszu ujjai vannak,ha nem is ragja es hosszu ujjai sincsenek, akkor tul heves volt a pettingeles, es ha nem ragja es nincsenek hosszu ujjaji, es a pettingeles is nyugis vot, akkor lehet berakta es te nem vetted eszre!Vagy mert igen kicsi, vagy mert igen gyors!!!!na de eleg legyen a hulyesegbol, a lenyeg h nem vagy szuz....koszonom a megertesed!
2009. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
szerintem meg megjött a mikulás ..... ;)
2009. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj de miért ne lennék szűz... Attól mert lehet hogy átszakadt a szűzhártyám még szűz vagyok, mert soha nem feküdtem le férfivel, nekem a párom az első párom. És mivel nem járt bennem pénisz szűz vagyok.. néha kikellene nyitni pár lexinkont vagy csak a biosz könyvet ha nem vagy vele tisztába..

Annyira hülyének pedig ne nézz kedves utolsó kommentáló hogy nem tudom megkülönböztetni mikor menstruálok és mikor nem.. 10éves korom óta megvan..

2009. szept. 2. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!