Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem vagyok se jóképű, se...

Ha nem vagyok se jóképű, se kigyúrt, se gazdag, hogy fogok valaha becsajozni?

Figyelt kérdés

Mindhárom hiánya miatt nem is erőltettem évek óta a csajozást.


24/F


2013. jan. 13. 09:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ezt ki mondta? Mármint hogy "senkinek nincs nője, aki ronda csúnya alacsony"
2013. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
Először is légy kedves,magabiztos.Mosolyogj,varázsold el a lányokat a kedvességeddel,bókokkal.És ne a cicababákat akard,mert elérhetetlenek,értéktelenek.Se főzni,se szeretni nem tudnak.Csak a külsőségeket tartják fontosnak.Ja,meg a pénzt.Barátkozz meg önmagaddal:)
2013. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
9 es, szerintem meg pont nem. Ide erre az oldalra is olyanok járnak akiket írtam, főleg az unatkozó kismamikák, meg a 30 feletti nők, plussz egykét stréber prűd leányzó,aki két mateklecke közt ossz aitt az észt, és ezek írják,hogy félnek az izmos határozott paliktól, családra nem valók, nem nevelhetők olyan szinten, mint egym eghunyászkodó tök átlag papucsállatka. A kigyurt, megeddzett testű fickók kapósak, a családanyák meg ettől a ténytől rettegnek, meg tudják, hogy mindig csak a második helyen lesznek a raglistán, mert az eddző embereknek az életük centruma azaz eddzés, önmaguk. Ezt én is így gondolom magamról. A normálisabb nők ezt elfogadják, de az önző családanya típus, aki a saját meg a család érdekét nézné a jövőben,az ezt nem duja egyszerüen elfogadni, ezek főleg nem is a testi gyönyörökre vannak rástartolva, mint a kalandozósabb, kihívóbb plázacicás lányok. Én így gondolom. De persze ez általánsítás, mert egyedi esetekről ezen a fórumon, kivételekről beszélni nem érdemes, attól függetlenül hogy van. Mindig az általános a lényeg.
2013. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Olyan fejem van, hogy 6 évet letagadhatok, és 186 centi magas. A magasság még rendben van, de a férfias, és karakteres arc jön be a nőknek, ha már erről van szó.
2013. jan. 13. 11:10
 25/34 anonim ***** válasza:

#21 Senki nem mondta, de olyanról se hallottam még, h ilyennek lett volna nője (aki tényleg őszintén szereti). Legalábbis gyk-n kívül.

#22 Nemcsak a cicababákra igaz, h csak a külsőségeket tartják fontosnak, hanem a többi nőre is. A kedvességgel pedig néha még akkor is el lehet üldözni egy lányt, ha külsőre bejössz neki.

#23 Ezt mondják, de amit csinálnak, az ennek szöges ellentéte. Ugyanúgy ők is a jóképű, magas, izmos férfiakkal jönnek össze.

2013. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

19 es ez így van! Én kigyurt vagyok, persze volt már olyan,hogy extra extrovertált lányok leszólítottak, meg általában kedvesen állnak hozzám, de a többsége a nőknek nem ilyen. Mind azt várja hogy te menj oda. MEg amúgy oylan helyeken nem szoktam megfordulni /szórakozóhelyek/ ahol esetleg bátrabbak lehetnek a nők, egyéb helyeken meg kizárt! kizárt! hogy nyissanak feléd. Felém mondjuk egyéb helyen nyitottak, de akkor sem ez a gyakorlat.

Általában az igényesen kinéző, előnyös kölsejű /magas, izmos, arányos arcvonású/ egyedekről az az előítéletük a nőknek,hogy úgyis van biztos valakije, nem fognak kezdeményezni, mert a nők is ugyaúgy rettegnek az elutasítástól, csak nőként nekik még /szerintük/ cinkesebb ha pofáraesnek ,ha kutyának nem kellenének, mintha fordítva volna a helyzet. PEdig az elutasítás egy fickót is ugyanúgy megviselhet simán. CSak a nők megtehetik, hogy elvárják a férfiak kezdeményezését, ezzel forban vannak velünk szemben, és a zömük csak vá , vár, és sunyít, lapul. Még jelet sem mer küldeni, mert már rögtön azt hiszi elmeroggyant paranoiával, hogy egy mosolytól már ribancosnak volna kezelve. /dehhogy is, az más/

2013. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

25 ös, ösztönszerüleg igen, ahogy a férfi egy nőies nőt akar magának,aki nem egy mázsa huszas tank-aranka, meg nem egy etióp éhhalál, hanem egy formás dekoratív ,kellően törékeny finom vonású nőcske, úgy a nők egy izmos, erős határozott külsejű férfias arcvonású egyént akarnak ösztönszerüen. MErt azért férfi a férfi, és azért nő a nő,hogy ezt akarja. Ezek ösztönök. Van ami előnyös, és hátrányos külső ilyen téren.

Aki meg nem ezt akarja, azok mind ésszel, és nem szívvel, ösztönökkel gondolkodnak.

Kikalkulálják, hogy a családos élet reményében vívott kereszteshadjáratukhoz mi a kifizetődőbb.

Egy meghunyászkodóbb, nem nagyon kapós átlagfickó mellett kevesebbet stresszelnek, lehet hogy több szeretetet, törődést kapnak /mert ezeknek kell valahogy pedálozni, hogy mégis valamivel megfogják hosszútávon a nőt, ha már a külsejükkel nem megy, és ugye sok nő szereti a kényelmet, ha a pasas a tenyerén húrcolja őket, ez ám a jó világ/

Ezért az egzisztencia, biztos családi fészek, kényelem, és féltékenykedéstől mentesített életvitel reményében egy áltagabb pasas az álmuk. Hidd el , ilyenek is vannak, ezek pedig nem más,mint a családanya típusú, emocionális, kevésbé dekoratív nők. Tehát pont az a féle, aki nekem nem passzol, és pont az ,aki az itteni szűzfiúk álma.

2013. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
#27 Van igazság abban, amit mondtál, de a nők mind ösztönökkel gondolkodnak. Tudják, h boldogabbak lennének egy kedves, szerető férfi mellett, még ha az csúnyább is, de mégsem azt választják, hanem a jóképűt és izmosat, még akkor is, ha az egy bunkó, aki fűvel-fával csalja és ne adj isten veri is őket. A családanya típusúak is. Nem boldogok akarnak lenni, csak azt akarják, h irigykedjenek rájuk, amiért olyan jól kinéző pasijuk van.
2013. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Azért ez még általánosításnak is hőzós. PErsze itt általánosítani kell! Mert statisztikákban beszélünk.

Én az izmos fickó vagyok, tehát van rálátásom a dolgokra, főleg olyan körökben forgolódok, mint amilyen vagyok, és látom azt,hogy a többi izmos fickó a környezetemben /rengeteg van, ezeknek csak egy nagyon töredék része bunkó, én monduk bunkózós vagyok, de ez a jellemem, ez nem azért van mert izmos vagyok hidd el./ de a többi izmos mind nagyon barátságos, jó humorú, határozott rendes emberek ,akik boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban élnek. Én főleg csak ilyeneket látok, látom,hogy hogy kisérik a barátnőjeiket, és mennyire szeretik őket, ragaszkodnak hozzájuk. Lehet,hogy másokkal durván viselkednek, de a barátnőjeiket mind imádják, én úgy láttam. Hidd el, sok eddzőteremben megfodultam már, meg hétköznapokban is látom, hogy ilyenek. Az ellenkező nemmel szinte senki nem szokott bunkózni.

De ettől függeltenül még másokkal lehetnek lekezelők, akik nem olyan előnyös külsejűek, de hát ez csak tzermészetes, ez ugyanolyan dolog, mint ha bemész egy egyetemre agymenek közé, akkor ott meg a prof doktorok a lekezelőek a nem doktorokkal meg a cselédekkel, akiknek nincs annyi tudásuk. AKik többet értek el az életben, főleg ha tettek is érte, akkor megalapozott,hogy nem kezelik magukat egy lapon a kevesebbel, akármennyire is fáj ezt el kell tudni fogadni. Bizonyos berkekben akik nálam is különbek, még többet értek el, azok valamennyire engem is lekezelnek, de ez nem zavar, meg van nekik mire ,hidd el!

NE legyél irígy tehát a megeddzett testű férfiakra, mert mind megdolgozott érte.

2013. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Én személy szerint egy férfinak a szemét szoktam megnézni, aztán elkezdek beszélgetni vele és abból, amit mond a szájával és a szemével, az alapján döntöm el, hogy találkozom e vele legközelebb, vagy sem. Lehet valaki kívül szép, ha belül üres és unalmas, azon felül a szép, jóképű stb. relatív. Ezen felül nem érdemes erőltetni ezt az egészet, mikor nem számít rá az ember, akkor találja meg őt a megfelelő ember, akinek úgy kellesz, ahogy vagy.
2013. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!