Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 12 evesen csinaltam ilyet,...

Ha 12 evesen csinaltam ilyet, rossz hatassal lesz a szexualis eletemre?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Elkovettem egy nagy hibat meg anno domini, 12 evesen.Beleszerettem egy 20eves fiuba, aki annyira elbolonditott h pettingeltunk...nagy botrany islett belole mert elmondta mindenkinek:(Szerintetek ez meg befolyasolni fog?Koszonom szepen.
2013. jan. 9. 12:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem agyalok ezen, sot nemis agyaltam soha...mert lehet hogy hulyen hagzik de letagadtam mindent, s elhittek : 1. mert szuz vagyok 2. mert 12 eves voltam es megis csak.Nem foglalkozott senki az uggyel mert parasztok!Dejobb is igy mert mint mondtam..inkabb letagadom, minthogy sajnaljanak...Nagyon szepen koszonom.
2013. jan. 9. 13:28
 12/17 anonim ***** válasza:
56%

nekem volt egy csaj ismerősöm, aki 13 se volt, amikor megismertem(ja hozzátenném, csak ismerős és jóvalidősbb voltam nála, akkor voltam 23) majd pár hónappal a 16. születésnapja előtt véletlen találkoztam vele. Ő szólított le, mert én meg sem ismertem, s elkezdett arról beszélni, hogy nemrég szakított a 27 éves pasijával, akivel 2 éve jártak....


utána míg még kommunikáltunk a csajjal, néha le is pedofiloztam a pasast, erre ő ezt úgy vette, hogy szerelmes vagyok belé, így féltékeny a pasira, merthogy újra összejöttek....,


és állítólag egyedül én mondtam a pasasra, hogy pedofil....

szegény kislány, azóta is sajnálom, hogy engem utált meg azért, mert egyedül én voltam hozzá őszinte.


Az említett csajszi már 26 éves. Kíváncsi vagyok most mit gondol arról, ha egy neki való pasi egy 14-15 évessel kavar évekig!

2013. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ha nem agyalnál rajta, akk eszedbe se jutna ilyen kérdést kiírni
2013. jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
sztem sokkal nagyobb gáz h nálad idősebbek is meggondolatlanok, tele van a gyakori "terhes lehetek?" kérdésekkel, és a nálad meggondolatlanabbak üldögélnek sorba a nőgyógyászaton abortuszra várva, amit néha a mi adónkból is finanszíroznak.
2013. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Most is gyerek vagy,és nem sok eszed van az biztos,simán lehet hatással rá
2013. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajokat dugnám véresre! Ami kellett neki megkapja. Aztán meg növesszen agyat
2013. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Remélem börtönben van a fiú!
2013. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!