Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kiszakadhatott a szűzhártyám?

Kiszakadhatott a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
ma megujjaztam magam,és nagyon óvatosan egyre beljebb vittem az ujjam,és kellemetlen érzés volt,és mintha valamin 'átszaladt' volna az ujjam! és onnantól kezdve nagyon könnyedén ki-be tudtam mozgatni az ujjam,persze akkor is kellemetlen volt egy picit! vérzésem nem volt és nem tudom mennyire számít ez,de megkönnyebbültebben érzem magam..

2013. jan. 6. 23:56
 1/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
41%
kiszakad? mi ez 1 póló ?:D esetleg átszakad / megreped.
2013. jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

normálisan kérdeztem ,és értelmes válaszokat várok!

az ilyenek hanyagoljanak már!

2013. jan. 6. 23:58
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerinted mi volt? Nejlonzacskó? Csak is a szűzhártyád...
2013. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
Valószínűleg igen, de bánhatód, hogy ez nem szex során történt, több csajtól hallottam, hogy ugyan kellemetlen volt nekik, de nagyon jó érzés volt.
2013. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
0%

fogalmazni nem tudsz drágám nem hogy normálisan normálist kérdezni :)


1 röpke kérdés: mi van ha átszakadt? és mi van ha nem? tudsz rajta változtatni? nem. most már nem parázol a dologtól? nem. akkor mi a probléma? semmi. [a megkönnyebbülést ezzel meg is magyaráztam.]

2013. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Alexandra0908 válasza:
42%
csak 'benedvesedtél.és ha átszakad akkor mi van?lehet már évekkel ezelőtt megtörtént és nem is tudsz róla.sportolás,lovaglás,nehéz emelés,tamponozás közben is átszakadhatott és nem törvényszerű,hogy vérezzen is...
2013. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
30%
Igen, és terhes is vagy.
2013. jan. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért ujjaztad meg magad? Nem elég a csikló? Tessék így lehet izgulni!
2013. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Magad vetted el a saját szüzességed.
2013. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

átszakadhatott, de attól még tulajdonképpen szűz vagy, amíg egy fiúval le nem fekszel. max kevésbé fog fájni az első.

Annak üzenem aki írta h a lányoknak jó érzés mikor átszakad a szűzhártya: k*rvára nem! nem tudom kitől hallottad ezt

2013. jan. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!