Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Olyan van hogy egy lány...

Olyan van hogy egy lány elveszti a szűzeségét és nem vérzik be? és akkor honnan tudom hogy szűz volt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen, bár ritka.


Hát megkérdezed :)

2013. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
soha nem fogja be vallani . mert tart atol hogy elhagyom. de mik a jelek?
2013. jan. 4. 10:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát, ez esetben már csak szubjektív jelek vannak. A bénáskodás nem tudom annak minősül-e, mert egy két kapcsolattól senki nem lesz profi.

Ha nem vérzik, nem fogsz biztosan rájönni.

2013. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Onnan tudod, hogy elmúlt 16!
2013. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és tényleg elhagynád, kérdező?
2013. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom nem tudta, hogy nekem ő az első. Valahogy nem került szóba előtte, nem véreztem, nem voltam "béna". Aztán megbeszéltük, meglepődött.

20/L

2013. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
én is a jelenlegi párommal feküdtem le először és én sem véreztem. nekem pl a tampon használata miatt előbb elszakadt a szűzhártyám 19/L
2013. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb nő már gyerekkorban (óvodáskor) elveszíti a fizikai szüzességét, pl játék közben átszakad a szűzhátya...stb...



A szüzesség amúgy sem erről szól.. pl hallottam már olyan lányról, aki szűznek vallotta magát annak ellenére, hogy anális nemii aktusa volt már nem egy....szerintem az ilyen nem szűz, ha fizikailag meg is van a szűzhártyája..

a kapcsolatotokhoz meg gratulálok. a lánynak, hogy egy ilyen hapsinak adta a szüzességét, akinek ez a lényeg(ha így van), másrészt, hogy egyáltalán nem bízik benned (ami nem feltétlen a te hibád)

neked pedig azért, mert ha ez számít, és inkább hagyod hogy őszintétlen legyen veled a lány, a másik, hogy úgy viselkedsz, hogy nem bízhatnak benned...


Amúgy az aktus alatt az elsőnél én sem véreztem, másnap délelőtt kicsit igen, az első nem fájt a második kicsit kellemetlen volt pár percig....


Onnan tudhatod, hogy megbízol benne

2013. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a barátnőmnek egy tampon szakította át.
2013. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
en nagyon fiatalon vesztettem el. nem vereztem nem fajt es semmi :) de lejet attol van mert mar elotte maszturbalzam
2013. jan. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!