Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amióta elvesztettem, nem...

Amióta elvesztettem, nem szexeltem. Gáz? (18/F)

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vesztettem el a szüzességem, akkori barátnőmmel, 1 hét járás után. Azóta viszont csak egy lánnyal jártam, akivel nem feküdtem le mert szűz volt és kevés ideig jártunk.

Szóval azóta nem szexeltem. Egyszerűen nem voltam képes összejönni senkivel, hiába próbáltam. Bár félénk típus vagyok. Mostmár annyira kívánom a szexet, hogy szinte csak azért járnék valakivel. Nem vagyok erre büszke, de azért egy évet mégis csak lehúztam. Segítsetek! Szerintetek lelki gondjaim lehetnek? Túl válogatós vagyok?


2013. jan. 1. 05:02
 1/7 anonim ***** válasza:
És mi mit segíthetünk?
2013. jan. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
feltettem pár kérdést. válaszolj és segítettél
2013. jan. 1. 05:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy vannak lelki gondjaid. Egyszerűen kanos vagy, mint minden fiatal pasi. Ennyi. Nem vagy válogatós, te magad írtad, hogy próbálkoztál, de nem jött össze. Hát van ez így. Majd lassan összejön. Van egy csomó könnyűvérű csajszi,próbálkozz ott. Védekezz. Buék.
2013. jan. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem ismerünk. ennyiből nem lehet tudni de gondolom ilyenkor benned fel sem merül hogy menny el otthonról és csajozz be. vidd fel magadhoz egy éjszakára b@szd meg és a gond letudva....férfiak-.-"
2013. jan. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor is kívánnád a szexet ha nem szexeltél volna. És nem ettől nincsenek lelki gondjaid. Van aki rendszeresen szexel aztán akár több mint 1 évig nem, mert hát, így alakult.
2013. jan. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lelki gondjaid lehetnek, vagy túl válogatós vagy.
2013. jan. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenki a saját szintjén érzi magát nyomorultnak. Mindennél van jobb és rosszabb szitu.

Nekem pl. 27 évesen sikerült először lefeküdnöm egy lánnyal. Azóta sem voltam mással. Tőlem ennyi tellett, és a soraidat olvasva az jut eszembe, hogy örülj neki, hogy annyi idősen beakasztottad, és érezd magad királynak a magamfajtához képest, ne pedig nyafogj itt.

Akárhány numerán is lennél már túl, mindig lenne olyan, akinek sokkal több volt, ezért hozzá képest sz@rul érezheted magad. Mindig a régi önmagunkhoz mért változás az, ami valós, és tényleg számít.

Ha már 2x be tudtál csajozni, akkor harmadjára még könnyebb lesz, nem?

hajrá!

2013. jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!