Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anyukáktól kérdezem, pozitív...

Anyukáktól kérdezem, pozitív vagy negatív hatást váltana ki?

Figyelt kérdés
8 hónapja együtt vagyok a barátommal ő 19 én 16, de anyukám nem engedi, hogy nálunk aludjon. Pozitívan vagy negatívan hatna ha elmondanám neki, hogy a barátom még szűz? L
2012. dec. 26. 01:23
 1/10 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy.

ha nálad akar aludni, vagy te nála, akkor el is veszítheti a szüzességét... :D

2012. dec. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bocsi én nem anya vagyok. De az előző barátnőm szülei inkább örültekannak hogy én már voltam lánnyal

a fene tudja miért

lehet hogy a tapasztalat miatt 22F

2012. dec. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez nem hatna meg. Erről van fogalmam. Nem baj ha vársz még. Nem vesztesz vele semmit. Ennyi idősen inkább tanuljál. A két lányom sem vesztett ezzel, hogy idősebbek voltak, mint Te.
2012. dec. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16 éves az én lányom is. Engem messze nem érdekelne hogy a barátod szűz még. Akkor is azt mondanám, hogy ráérsz még a szexre.
2012. dec. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mért a teste érett hozzá nem készitetted fel elégég lelkileg?
2012. dec. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én sem vagyok anyuka de azt azért elmondanám, hogy én is 17 éves vagyok és a gimiben már nem 1 olyan eset volt, hogy a wc-ben vagy a torna terem mosdójában vagy hátul a kertben vagy suli helyett az egyik ismerősüknél esett meg a dolog, ahol egészen véletlen egy kamera is volt....!!! ha akarják megoldják és ha tiltják csak a gyereknek lesz rossz mert nem kizárt, hogy felkerül a netre vagy más egyéb.... ezen érdemes elgondolkozni...
2012. dec. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szó sem volt arról, hogy azért jöjjön, hogy lefeküdjünk
2012. dec. 27. 00:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Szóval, ha egy fiú ott alszik nálad egy ágyban és nincs semmi, vagy nem lesz semmi, ezt szerinted melyik olyan szülő hiszi el, aki maga is volt fiatal és annyi idős, mint Ti most?

Egy 19 éves fiú, nem azért van egy 16 éves lánnyal, mert sakkozni akar vele, meg rajzfilmeket nézni hajnalig társasjátékozni és ilyenek...

Ezt azért Te magad sem így képzeled...

2012. dec. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sokan olyan szűklátókörűek... Ezernyi más dolog is van a szexen kívül, miért hiszi mindenki, hogy a mai fiataloknak más nem számít?
2012. dec. 27. 01:34
 10/10 anonim válasza:

Egyik barátnőm (most 19), aki majd egy évig járt egy nála 3 évvel idősebb sráccal. Elég sűrűn aludtak egymásnál, de nem feküdtek le. Most egy 25 éves fiúval jár és nála is ott aludt párszor úgy, hogy nem történt semmi.


Szerintem ez így normális. Az ember előbb meg akarja ismernni a másikat, kicsit összeszokni vele és csak aztán szexelni. Ha meg nem így gondolkodik, akkor nem fogja hazavinni, amíg a szüleivel él.


18/L

2012. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!