Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan lány aki nagyon...

Van itt olyan lány aki nagyon szeretné elveszíteni a szüzességét, de nem sikerül senkit se szerezni?

Figyelt kérdés
Nem privát üzenetekre vadászom! Csak kíváncsi vagyok, hogy van itt olyan lány aki bármit tesz akkor se jön össze. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy elszeretné veszteni, de nincs senkije, mert biztos sokan vannak így. Úgy értem, hogy ha észreveszik se kell nekik. Egyszer olvastam ilyen történetet és nehezen tudom elhinni. Van itt ilyen lány?

2012. dec. 25. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ha minden értelemben egy antinő akkor biztos van ilyen, de nem hinném, hogy átlagos lánynak nehézséget jelentene elveszteni


csúnya szöveg, de minden lyukra jut legalább 10 f*sz

2012. dec. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, a fiúk a legtöbb lányt dugnák... Ha meg annyira csúnya a lány, akkor elmehet bulizni és ott a sötétben csak ráakad már vmi hót részeg fazon, nem hiszem el, hogy ne lehetne összehozni...
2012. dec. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én se hiszem el, de mégis hallok ilyet. Most is nem rég hallottam olyat, hogy kinevették a lányt, mert még szűz. Nem is az okokat keresem hanem van e itt fent ilyen lány.
2012. dec. 26. 16:31
 4/4 anonim válasza:
Én például ilyen vagyok. Sokan mondják,, hogy szép vagyok meg minden. Nem értem miért de még egyetlen egy komolyabb kapcsolatom sem volt. Most töltöttem a 17-et. Néha kicsit szégyellem magam, de nem tudok mit csinálni. Nem szeretek annyira bulizni, lehet hogy ez a baj?
2013. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!