Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan vehetném rá bővebben lent?

Hogyan vehetném rá bővebben lent?

Figyelt kérdés
barátnömmel lassan egy évesek leszünk és még nem történt meg.nagyon szeretjük egymást és szerintem lelkilegis és fizikailag is felvagyunk készülve rá sokszor volt már petting és már sokszor majdnem eljutottunk oda de valahogy mégse történt meg.mint ha néha megijedne pedig nagyon szeret és énis és azér 1 év nem kevés idö melesleg 15 éves^^és szerintem énis megérdemelnék 1 év után enyit és szerintem fontos hogy egy kapcsolatba legyen sex mi lehet a gond?
2009. aug. 24. 15:04
 1/8 anonim válasza:
Lehet, hogy csak annyi a baj, hogy 15 évesen még nem akarja elveszíteni a szüzességét. Te hány éves vagy?
2009. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15 evesen nem biztos hogy fel van ra keszulve! Egy jo kapcsolathoz hozzatartozik a sex is, ez teny, de nem szabad eroltetni, ha o nem akarja. A petting is tud gyonyort okozni, es jo, ha ismeritek egymas testet amikor lefekszetek. KErdezd meg az anyukajat hogy mit szol ehhez az otlethez...
2009. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nemazt kell figyelni, h hány éve vagytok együtt, hanem azt h hány évesek vagytok. ha ő csak 15 éves, hiába vagytok együtt 1 éve, valószínű h ő még nemakarja, mert túl fiatalnak érzi magát hozzá.
2009. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15 évesen még bőven fiatal hozzá. és mi az hogy 1 év után "megérdemelnél" ennyit? ez nem időre megy öreg. és tanulj meg írni....
2009. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én 16 vagyok jó lehet 15 de ő érett a korához de..

azért furcsállom mert szinte minden pillanatban együtt vagyunk mindenhova együtt megyünk mindent együtt csinálunk.

és szerintem megbízik bennem de háát akkor télleg nemakarja nem fogom eröltetni nemakarom azt hogy ha visza gondolna rá arra emlkézzen hogy rosz volt mert nem szeretné..midnegy azért köszönöm

2009. aug. 24. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
persze. általában aki a szex témakörös kérdésbe ír, mind azt állítja h érett a korához. és azér van napi 10 kérdés arról h lehet e a csaj terhes sötöbö.. tisztelem a csajt h nem egy k.urva és még nem feküdt le veled.
2009. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy verje ki Neked, egyenlőre elégedj meg ennyivel.
2009. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor vársz.


Éppen te írtad, hogy érettebb a koránál. Valószínűleg ezért nem fekszik még le veled.

2009. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!