Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek "ciki", ha valaki...

Szerintetek "ciki", ha valaki még 18 évesen szűz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 19:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Büszke miért legyen rá?? Hülyeségre ne bátorítsd!
2012. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Gondolom azért legyek, hogy nem kúrtak meg 13-14 évesen, pulyaként.
2012. dec. 3. 19:27
 13/24 csaszi ***** válasza:
84%
Ha lány vagy bevállallak, ha fiú akkor iszunk is előtte! :D
2012. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Ne aggódj ilyesmin. Egy csomó felesleges elvárásunk van saját magunkkal szemben, egyszerűen azért, mert a térsadalomban van pár népszerűbb nézet a többinél. Például hogy minél előbb le kell feküdni valakivel. Attól, hogy egy nézet népszerű, még nem lesz helyes. A helyes legfeljebb az lehet, ami számodra egészséges. És ami számodra egészséges, az az, hogy akkor és úgy veszíted el a szüzességedet, amikor és ahogyan teljesen komfortosnak érzed. Nem fogod megbánni, ha nem sieted el csak azért, hogy legyen egy teljesen érdektelen "nemszűz-státuszod".
2012. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 kozmo válasza:
szerintem nem ciki,ha az igazira vársz.én is az vagyok,és idösebb mint te
2012. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Nem ciki az úgyis leszarja mindenki ez csak az amerikai filmekből jött hogy el kell veszíteni a szüzességet a középiskolában. Én is szűz vagyok 22 évesen és kit érdekel senkit.
2012. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
dehogy ciki, a mai vilagban mindjart azt mondhatjuk hogy nagy ritkasag aki 18 evesen meg szuz.. a sok 12-13 eves kis k*vak mellett
2012. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem az. Lehet hogy nehéz így elhinni, bevallom korábban néha nekem is járt hasonló gondolat a fejemben, főleg mikor barátnőkkel ilyen témák kerültek szóba és legtöbbször én voltam már az egyetlen aki még szűz volt. De aztán mindig rájöttem hogy baromság. 20 évesen vesztettem el, nemrég, és rohadtul nem bántam meg hogy ennyit kellett "várnom", az élet hozta úgy hogy a megfelelő embert nem előbb találtam meg hanem csak most, de maximálisan megérte várni. Az ilyesmit nem szabad siettetni szerintem. Nem hiába más minden ember, ez a birka effektus amit művelnek csomóan ez az ami nevetséges :D
2012. dec. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Úristen hagyjátok már ezt a "ciki hogy szűz vagyok" kérdést!!!Minden második kérdést ez. Lassan az jön hogy "ciki ha szűzként kezdem a felsőtagozatot?"

NEM NEM ciki,sőt!!! Akkor szexelj amikor úgy érzed hogy helyes, szard le az osztálytársaidat a többség úgyis hazudik. Ha csak huszonévesen veszted el akkor is a TE dolgod. Ez nem szakdolgozat, hogy határidőd van.

2012. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 LeftBehind ***** válasza:
Édes f@szom,abba hagynátok már ezt a ciki-nem ciki komplexust? Jó és rossz döntés nincs,csak döntés van. Ha te úgy döntesz,hogy még nem akarsz lefeküdni senkivel,akkor neked úgy a jó,ha pedig dugni akarsz,az is bőven megoldható. És ha az a kifogás,hogy "a csajoknak úgyse kellek",akkor felhívnám a figyelmed a legősibb szolgáltatásra a világon - prostitúció! És most megint jönnek majd a kommentek,hogy mennyire gáz prostihoz menni és én mégegyszer elmondom,csak rajtad múlik. Elfogadható az,amit azzá teszel! Reális az,amit azzá teszel!
2012. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!