Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor önkielégítést végeztek...

Amikor önkielégítést végeztek nektek is változó az hogy mikor mennyire jó érzés?

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Bizonyos határok között igen.
2012. nov. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

persze... mindegyik más :)


20f

2012. nov. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezek nem konkrét igen-nem válaszok, másrészt nemet is írhatnátok és bővebben is kifejthetnétek a véleményetek. (Egyébként én speciel fiú vagyok.) Lányok, attól hogy fiúk is el olvassák a komitok ne legyetek szégyenlősek írni! Úgy sem tudja senki ki írta.
2012. nov. 29. 08:36
 4/9 anonim válasza:
51%
Andris te vagy az??
2012. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Változó jah. Van amikor magát a huzogatást is élvezem, végig rángatózzik a farkam a kéjmámortól, van amikor csak az orgazmus van becélozva, és szinte nemi erőszakot végzek magamon, hogy jöjjön már az az átkozot getymó. Ilyenkor kivörösödik a farkam, volt már olyan is,hogy duplájára duzzadt, alig tudtam hugyozni. Néha,ha nincs kedvem rejszolni, de mégis kell hogy tegyem, akkor eléggé lezúzom az ártatlant.
2012. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor eszel, fürdesz, alszol, tornaszol, asitasz, wc-zel, hapcizol, beszelgetsz, iszol, tv-zel, az neked mindig ugyanolyan jo erzes? Vagy neha jobban esik, neha nem annyira?
2012. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 macintosh válasza:
Mindenképpen pisilj elôtte, mert az is sokat tompíthat az érzésen!
2012. nov. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez igy van. F.
2012. nov. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem csak az önkielégítés, hanem a partnerrel való szex is nagy határok között változó mélységű orgazmust eredményez!

A majdnem semmitől a ájulásig ható élményig! Ezért érdemes a saját testedet kiismerni és nem a mennyiségre, hanem a minőségre menni!Nekem a jó partnerrel sokáig (Esetleg órákig) elhúzott szeretkezés után szokott hatalmas élvezetet nyújtó orgazmusom lenni, százszor nagyobb élmény, mint egy rejszolás.

2012. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!