Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első behatolás. Hogy csináljam...

Első behatolás. Hogy csináljam? Gyorsan és határozattan, vagy lassan és óvatosan?

Figyelt kérdés

2012. nov. 26. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
szerintem figyelj oda a párodra, figyeld a mozdulatait mi jó neki, de szerintem lassan és óvatosan..:) lazítsd el előtte :)))
2012. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 schocko ***** válasza:
26%
kemény kukival
2012. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Természetesen gyorsan és határozottan, az lenne a legjobb, ha észrevétlen maradnál és a semmiből próbálnád beverni neki, meglepetésszerűen. A lányok imádják az ilyesmit, csak arra ügyelj, hogy nagyon pontosan kell szúrnod, vagy elkönyvel nyominak, ha megbököd a bokáját például.
2012. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Figyeld a párod.Ahogy neki jó.Meg is beszélhetitek.Szerintem ,nagy dolog számára ,és biztos félni fog.Lazítsd el.
2012. nov. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Először is izgasd fel nyelveddel e csiklóját,utána ne told hirtelen befelé,csak addig amíg érzed,hogy megy,vagyis a hegye legyen bent és amikor látod hogy élvezi,fokozatosan finoman haladj bafelé,ezt ne szószerint vedd mert járatnod kell a szerszámod közben ki-be
2012. nov. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem anno szükségem volt arra, h a barátom kellőképpen felzgasson, és ellazítson, sok lánynak elég fájdalmas...
2012. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Nagyfater ***** válasza:

Mindenképpen izgasd fel előtte, ahogy fentebb írták, hogy minél kevesebb fájdalmat okozz. Azután akárhogy is csinálod, lesz egy pillanat, amikor szó szerint keménynek kell lenned, még ha fáj is a partnerednek, mert másképp nem szakad át a szűzhártya, és bénázásba fullad az egész.


Ne ijedj meg, ha utána csupa vér lesz minden - ez sajnos ezzel jár...

2012. nov. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Napéjegyenlőség ***** válasza:

Vér.. nyam..

Am jahm.. nyma.. a nem hozzászokott vaginának biza idő kell, míg átalakul a boldogság forrásává.

2012. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
lassan óvatosan,figyelj a csajra
2012. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
hatulrol, kemenyen es szarazozon, hagy fajjon! Minden nö alma.
2012. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!