Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet valami gondom?

Lehet valami gondom?

Figyelt kérdés

A barátommal, szombaton vesztettem el a szüzességem.. Amikor csak próbálta átszakítani, akkor még nem volt rajta gumi, utána felhúzta az óvszert és úgy szakította át a szűzhártyámat. Egyből vérzett, kissé ömlött belőle a vér, és még most is cseppekben vérzik. Tegnap is, meg ma is, alhasi fájdalmaim voltak, hasonlóan mikor menstruálok. Lehet valami gondom, hogy ilyen problémáim vannak? Tutira nem kerülhetett belém előváladék? Barátom azt mondta, hogy nem ment el..

Csak normális válaszokat írjatok! :) köszi előre is.


Barátom 18

Én 18



#probléma #alhasi fájdalom #szűzhártya átszakítás
2012. nov. 26. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Terhességi teszt vs. Nőgyógyász


Válassz!

2012. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Hát szerintem nem kell még választania sem első válaszoló.Látom te sem értesz a terhességhez!!Ha terhes is lenne a kérdező,hol mutatná már ki a tesz ilyen korán?!A beágyazódás az aktustól számítva 12 nap..na most hány napja is volt szombat? 2.

Szóval majd legjobb esetben is 10 nap múlva mutatna terhességet a teszt.Addig pedig marad az orvos!!

De ha az óvszer végig rajta volt és nem lyukadt ki,akkor nem vagy terhes!!!Lehet,hogy durván csinálta és most azért fáj,vagy pedig azért,mert az első együttlét bezavarja picit a hormonjaidat.

De ha nagyon fáj,akkor menj el orvoshoz,és nézesd meg magad!!Egyébként a barátnőm is 3-4 napig vérezgetett az első aktus után,szóval szerintem ez nem jelent bajt.Én pl csak egy délutántól estig véreztem és abba is maradt.

2012. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Azóta már csitult a fájdalmam. :) A barátom többször kijelentette, hogy nem lehetek terhes, ő tapasztaltabb már ebben :) Volt már rajtam kivül 2 szűz barátnője:D És arra én is gondoltam, hogy durva volt nekem így elsőre :)
2012. nov. 26. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát gumis penisszel nem is tudja kisebb fájdalommal atszakitani a szuzhartyadat.Azert volt durva,mert nem érzett semmit.
2022. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!