Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek jobb ha egy 48...

Szerintetek jobb ha egy 48 éves pasi veszi el a züzességemet mint ha egy velem egykorú tenné?

Figyelt kérdés
És miért?
2012. nov. 15. 13:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja, és az én szerelmemnek nem lett csalódás a vége, hanem házasság és két gyermek.
2012. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Amúgy nem azon kellene agyalni, hogy a szüzességed ki vegye el, hanem találni magad mellé egy barátot/társat.
2012. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest,hogy 20 éves vagy igen gyerekes a felfogásod,tőlem aztán megdugathatod magad a fél várossal is,de a helyedben megvárnám még legalább egy olyan pasim lesz akit kedvelek és akivel vonzódunk egymáshoz.

Én 19 évesen szeretkeztem először,1 hete jártunk a 18 éves barátommal nem voltam még szerelmes,de vágytunk egymásra,vonzódtunk egymáshoz.Nagyon jó volt tényleg életem egyik legjobb élménye,azóta Ő már a vőlegényem és a szerelem is utolért mikor 2 hónapja voltunk együtt azóta sem múlt el,és ennek több,mint 3 éve.22L

2012. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kommentedhez hozzaszolva: Igazad van, inkabb feküdj le az öreg pasiva mint hogy 40 eves korodig varjal, hogy valaki megint felajanlja, hogy megdug. Meg a vegen arrol is lemaradsz es 60 eves korodig szüz maradsz!

Gyorsan essel tul rajta, veszitsd el, es utana egy egesz eletre megoldodik minden bajod. Mert gondolom utana mar nem fogsz keresni szerelmet vagy hasonlot. Es köztudott, hogy az egesz eletben a legnehezebb dolog, hogy mikent es mikor veszitsd el a szüzessegedet, az összes többi kutyafasza hozza kepest.


Figyelj oda azert, mert ha 48 evesen nagy nöcsabasz akkor legyel barmilyen kezdö bizony oda kell tenned magad, mert a pasi nagyon hamar megun teged ha nem nyujtasz semmi ujat neki, es valoszinüleg nem fogsz. Szoval szamits szopasra, nyelesre, analra, kutyapozra mindenre, hogy ne erezze azt, hogy egy bena kezdövel dug.


VAGY varsz lehet 1-2 evet, összejössz egy szinten kezdövel, akibe ne agyj Isten meg szerelmes is vagy, es együtt fedezitek fel a szex elmenyet, lehet csetles-botlassal de sok nevetessel.

2012. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Komolyan agyf.szt kapok, hogy 20 éves létedre ennyire hülye vagy...
2012. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!