Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm állítása szerint...

A barátnőm állítása szerint még szűz elkezdtem ujjazni és fájt neki egy kicsit de én nem éreztem a szűz hártyáját és nem is vérzett lehet h nem is szűz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kizáró ok.

De ha ennyire nem bízol benne, akkor minek jársz vele?

2009. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem véreztem. Az is lehet, hogy már nem szűz, mert a szűzhártya sok mindentől elszakadhat, pl.: sport, vagy ha maszturbálsz. Szerintem nem hazudott neked.
2009. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te nőgyógyász, hogy egyből kitapintsd a szűzhártyáját. Vagy mégis? :-P Egyáltalán nem kell véreznie sem. Igenis lehet szűz. Remélem nem kérdőjelezed meg minden állítását a barátnődnek...
2009. aug. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyfelől nem attól szűz valaki, hogy megvan a szűzhártyája, másfelől ujjazáskor nem is feltétlenül szakad át, így miért is vérezne. És az, hogy te nem érezted, még ott lehet.

Ha pedig azt mondta, hogy szűz, akkor biztosan úgy is van. Miért olyan nehéz megbízni benne? Na meg ha nem lenne szűz, akkor mi van? Úgy már nem is szereted?

2009. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az hogy nem érezted nem jelent semmit. Vannak olyan lányok akiknek olyan vastag hogy csak orvos tudja elvágni, van akiknek masztizás, ujjazás, sex során szakad át(ez a leggyakoribb), de van olyan is akinek magától megszűnik. Talán nála is az történt h "eltűnt", és a vérzés hiánya is ezt magyarázná, de nem kizárt, hogy már nem volt szűz, de ha ő azt mondja, hogy azvolt, és ha szeret valószínűleg nem hazudott. Esetleg ha nagyon zavar ez a dolog és kíváncsi vagy tényleg úgy van ahogy azt állította őszintén elmondod neki, hogy mit gondolsz, de szerintem felesleges. Remélem tudtam segíteni :))
2009. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz hogy nem bízol benne meg ilyet kérdezel. Ez nem olyasmi amit ki lehet tapintani így kézzel. Én barátom sem érezte amikor még csak ujjazott és 100% szűz voltam. Mellékesen ha használ tampont ugyan megmondták már páran hogy az nem szakíthatja át de kinek milyen...lehet hogy már az átszakította.
2009. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!