Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Neketek is "görbe" a hüvelyetek?

Neketek is "görbe" a hüvelyetek?

Figyelt kérdés
Amikor bedugom az ujjam a hasfal felé egy görbületet érzek. Ez normális? Már négy három ujjamat könnyedén, a negyediket pedig kicsit erőlteteve, de fel tudom dugni magamnak. Akkor jöhet a szex, nem fog fájni????
2012. nov. 3. 20:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat NEKTEK.. :) és 16 éves vagyok..
2012. nov. 3. 20:17
 2/9 anonim ***** válasza:

????

Normális vagy?? Minek tágítod magad? Én a szűk puncit szeretem!

2012. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert félek, h nagyon fog fájni. Egyébként a párommal már próbálkoztunk a behatolással, de nagyon fájt. Ezért gondoltam, h én magam kezdem el tágítani magam. S azt hiszem, h sikerült is, mert régebben (ezelőtt fél évvel) csak egy ujjam fért be, most pedig már három lezseren bemegy.
2012. nov. 3. 20:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaja, mindenkinek úgy van... :-)
2012. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen mindenkinek van benne egy "kanyar". Felesleges tágitanod attól még az elején igenis kellemetlen. más egy farok meg más 3-4 ujj. Nyugi majd jobb lesz, nekem pl egy pillanatig mindig kellemetlen amikor berakja egy picit pedig már rég nem vagyok szűz. ja és a mensi utáni első még kellemetlenebb,de ne ugy képzeld el hogy marháéra fáj csak egy pillanatig kicsit kellemetlen, aztán el is mulik....
2012. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek olyan :) Tágítani meg normál esetben nem kell, de vannak olyan lányok, akik tényleg túl szűkek. Ha 3-4 ujj elfér benned, az teljesen normális, átlagos méretű faroknál nem fog fájni.
2012. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem gond, mert nekem meg görbe a farkam.
2012. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem gond hogy görbe ez természetet de a tágításokkal meg csak csínján mert ha nagyon kitágítod magad akkor a párod nem fogja élvezni a szexet!
2012. nov. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kimaradt nálad a 8. osztályos biosz?
2012. nov. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!