Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az baj ha a csaj 14 éves, és...

Az baj ha a csaj 14 éves, és elveszti a szüzességét?

Figyelt kérdés
lehet valami baja?
2012. nov. 2. 18:09
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Idelye? :)

Végső soron nem kopik az a használattól!

2012. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
na valami ilyesmi válaszra vártam kösszszépen
2012. nov. 2. 18:21
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet,mivel egy éretlen,fejletlen személyiségű gyerekről van szó,ha nő a melle és vérzik is havonta nem azt jelenti,hogy érett a szexhez és a komoly kapcsolathoz.Nem adsz egy 10 éves kezébe kocsikulcsot,hogy tessék vezess mert már kilátsz a kormány mögül ugye? Lelkileg az ilyen lányok sokat sérülnek,mert ott valami háttéri gondok is vannak,pl a szülők nem foglalkoznak vele eleget.Az első szexuális élmény meghatározza a későbbi szexuális életet,és csak azt nem befolyásolja aki érzelmileg egy nulla.14 évesen épp hogy fiatalkorú vagy,általános iskolás,még inkább a barbi kéne érdekeljen nem a szex,meg a pasik farka.
2012. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
64%

Magam nevében tudok nyilatkozni.

Nem lettem sem elhasznált, sem szutyok, sem ribanc.

Nem sérültem sem lelkileg, sem fizikailag.

Háttéri gondok? Volt valami, ami hozzájárult, hogy méginkább akarjam, de ez nem a családommal, szüleimmel volt kapcsolatos (akik amúgy felvilágosítottak engem, így nem volt baj sem a védekezéssel, sem a dolgok menetével.)

Nem bántam meg, pedig lassan 10 éve történt, és a kapcsolatom még tart.

24N

2012. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szokták mondani, hogy nem szappan, nem kopik!

Azért a védekezésre tessél odafigyelni!

2012. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#13! Csak elfelejtkeztél egy lényeges dologról: a libidójával mit csináljon? Tűzze a kalapja mellé? Ha most megtiltod neki akkor nem fogja csinálni?

Én még nem felejtettem el, hogy én is voltam ennyi idős. Segítséggel többre megy mint leszólással!

2012. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
ott az önkielégítés.érdekes rengeteg lány kibírja szex nélkül is 14-15 évesen,komolyan egyre betegebb a világ,te 24 éves minden kérdésnél leírod,milyen fa**a,hogy te 14 évesen már szexeltél,aztán ha baja lesz a kislánynak akkor mit csinálsz?? nem bátorítani kéne a 14 éves gyerekeket a szexre,csak mert 100.000ből 1 nek neked épp nem lett se lelki se fizikai bajod és még együtt is vagytok.
2012. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
amúgy nem szóltam le csak leírtam a hátrányokat,mert azzal senki nem foglalkozik csak veregeti a gyerekek vállát,hogy szexszelnek
2012. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%

De akkor ne általánosíts... Én sem tettem.

És nem bátorítottam, csak leírtam a saját tapasztalatom.

Midenki azt teszi...

Ha van olyan értelmes, akkor védekezik, ugyan mi baja lehet? Hogy fáj? 20 évesen is fáj az első. Vagy lelép a csávó? 20 évesen is leléphet...

Ha nincs felkészülve, vagyis azt se tudja, mit hogyan merre meddig, csak talál valakit, aki épp megfelelne... Akkor nyilván ne tegye, mert kb nem tudja, mit csinál, de csinálja, na az gáz...

24N

2012. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 évesen még nem a fiúk péniszén kéne gondolkodni, hanem a számtan példán... Am meg lehet baja mert még fejlődésben van a szervezete!!
2012. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!