Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalommal a csajok is...

Első alkalommal a csajok is hamar elmennek, úgy mint a pasik?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
kevés olyan lány van, aki az első alkalommal elélvez, és hogy ráadásul hamar, az meg pláne. Nagyon el kell ereszteni magad, hogy ez sikerüljön.
2012. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
sokkal valószínűbb hogy el sem mennek leülhetsz egyes
2012. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Éppen ellenkezőleg. Első alkalommal az sem túl meglepő, ha a csaj nem tud elmenni egyáltalán. Egyrészt neki fáj általában olyankor, ami megakadályozza, hogy teljes mértékben élvezze. Másrészt neki meg kell tanulnia, hogy mi a jó benne, hogyan kell elérni az orgazmust. Ez a lányok nagy részénél beletelik néhány próbálkozásba.
2012. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Kajak mintha csajok lennétek,úgy ismertek minket :)

Nekem kb a 10. együttlétnél volt orgazmusom.A lányoknál a szüzesség elvesztése után alakul a szexualitás.Akkortól kezdi kitapasztalni saját magát,hogy hogyan tudja elérni az orgazmust,és az beletelik pár együttlétbe.

2012. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Abszolút nem! Nekem pl első alkalomkor.. Abszolút nem mentem el.! Következőnél már igen, bár akkor sem "hamar"..
2012. nov. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Tölled függ...ha kitartasz akkor a csaj is...
2012. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az pl nagyon bejön a csajsziknak ha a szex elött alatt és után is "egyfolytában" dicséred őket,hogy milyen szépek és szexik. A férfiak látnak a nők hallanak. Ez nagy igazság.és ne felejts el sokat simogatni, az sem árt :)
2012. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hm...Elmenni...

Persze gyorsan elmegy a lány haza ha csak maszatolsz rajta.

Add meg ami kell neki és talán marad :-D

2012. nov. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

F

Szerintem ezt nője válogatja, az első alkalommal és utána is. Sajnos , vagy épp nem sajnos:) a nők sokkal összetettebbek szexuálisan mint a férfiak (többsége). Álltálában sokkal érzékenyebbek a környezetükre, a hangulatuktól függhet hogy épp érzéki szeretkezésre vagy egy jó nagy b....ra vágynak, ha jól eltalálod, hogy aznap épp mi a kellő hozzáállás akkor könnyebben és gyorsabban elmennek. De van olyan nő is aki - szerintem általában a felesleges aggodalmak miatt - nem képes kellőképp elengedni magát, és izzathatsz te vele amennyit akarsz egy ponton csak nagyon nehezen tud tovább lendülni, vagy nem is tud. Az utóbbi főleg a vaginális orgazmusnál szokott lenni, illetve nem lenni.

2012. nov. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
Magyarországon sajnos a nők min. fele frigid, úgy hogy akárhogy erőlködsz semmi haszna, esetleg megjátszák míg teherbe esnek és utánna zsarolnak /saját példa/!!!
2012. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!