Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek? (többi lent)

Mi a véleményetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátommal megbeszéltük hogy nem fekszünk le mert még fiatal vagyok. Ő ezt tiszteletben tartja meg még ő is mondta hogy nem csinálna semmi olyat velem. Én 13 vagyok ő 17. Ès most nem kérek oltásokat hogy nekem még tanulnom kéne mert tanulok így is csak hétvégén találkozunk. Szerintetek nem gáz hogy nem fekszünk le? Ès az az lenne hogyha betöltöm a 14-et és még együtt vagyunk akkor csak ujjazás? Normális válaszokat kérnék.

2012. okt. 29. 21:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre csak egy, de amúgy mindig másik, akkor az már extra gáz..
2012. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Hát azért ne csináld mert azt hiszed, hogy "már kellene". Örülj neki, hogy olyan barátod van, aki tiszteletben tartja, hogy te mit szeretnél.
2012. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
én szerintem nem gáz h nem csináljátok , de az se lenne gáz csinálnátok, mert ez egy alap dolog egy kapcsolatban, eltekintve a korodtól. én személy szerint lefeküdnék a pasimmal akkoris ha 13 lennék, de ahogy érzed :)
2012. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a jó, hogy nem fekszel le vele, és attól, hogy betöltöd a 14. éved, nem muszáj engedned az ujjazást!!!
2012. okt. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Sally06 válasza:
Én is 14 majd nem 15 voltam amikor lefeküdtem a pasimmal. Akkor ő 18 volt. Ès már 4 éve együtt vagyunk.. Szòval ennyit erről. Ha a srác csak a szexre meg tök mindegy lesz neki hogy kivárha az 1 évet és akkor hagyja ott.. Vagy most.. ( nem is beszélve a megcsalásròl ) egy 17 éves srácnak már szex kell...
2012. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egy 13 évesnek viszont nem!
2012. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
4 évesen én is próbáltam vagánykodni. Majdnem meg lett a baj, de szerencsére meggondoltam magam. Persze akkor is ribi voltam, mert a srác ezt híresztelte mindenfelé. Még anyum fülébe is eljutott, mert a szüleink elég jó barátok voltak. A pofám majd le szakadt, pedig nem is volt semmi. Majd végül 16 évesen történt meg. Később persze ezt is megbántam. Egy alkalom volt csupán, aztán egy évig nem is bírtam pasira gondolni. Nem mintha rossz lett volna, de menetközben úgy éreztem magam, mint egy kislány, akinek semmi keresni valója ott. :(
2012. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
ójajjjj....:D előzö vagyok....gondolom észre vetted, hogy 4 évest írtam...XD 14et akartam....hahaaaaa
2012. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Mi ez a mai világ? 17-évesen egy 13-évessel? Ember normális vagy?
2012. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
0%
Nem érem azokaat akik a koron vannak felakadva..nekem a volt barátom 18 és szűz vagyok..egy idősebb sem a szexre megy... 14/L
2012. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!