Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ti tudatosan választot...

Lányok! Ti tudatosan választottatok "tanító bácsit"?

Figyelt kérdés
Vagy rábíztátok a véletlenre? Melyik a jobb? Ha tudatosan akkor mik voltak a szempontok?

2012. okt. 22. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Komolyan nem értem. Milyen tanítóbácsit? Aki bevezet a szexbe? Nyilván tudatosan választok párt, de nem a tanári szerepre válogatom, hanem a partnerségre.


24/N

2012. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem választottam tudatosan, tetszett egy srác, én is neki, és hát megtörtént. Annyira volt tudatos, mint szerelmesnek lenni, jött magától és kész. Az első ember nekem amúgy sem volt tanítóbácsi, inkább az utána következő 2-3 ember, akik segítettek levetkőzni a gátlásokat.
2012. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez marhaság. Nem tom én úgy voltam vele,h a szerelmemnek adjam oda magam(ami így is volt) nem pedig egy jöt mentnek akire rámutatok,h ak te. Nem jó ez az eltervezés, mert lehet nem úgy alakul és megbánod csalodott leszel és az egész életedre rányomja a bélyeget! 18/L
2012. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azzal volt az első akibe szerelmes voltam. Tökéletes volt így és jó tanító bácsi is volt. :D
2012. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!