Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves intim együttlét?...

15 éves intim együttlét? Miket javasoltok?

Figyelt kérdés

Tudom, most jönni fognak a fiatalok vagytok hozzászólások. De nem pont szexre gondolok. Imádjuk egymást, fél éve vagyunk együtt. Rengeteg közös programunk van. Mégis szeretnénk egy kicsit tovább lépni. Pettingelésen túl mivel kedveskedhetnék a barátomnak?

Ténylegesen lefeküdni, még nem szeretnénk egymással, hiszen azért még csak 15 évesek vagyunk... (majdnem 16 egyébként). Valakinek valami jó ötlet? Védekezésről talán mindent tudunk.

Kérlek normális válaszokat.


2012. okt. 20. 11:12
 1/8 cashy22 válasza:
38%
Akkor uccu neki és feküdjetek le úgy is megteszitek,nem tudom minek itt kérdezősködni.
2012. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy idő után biztos, de minimum 16 év előtt nem...
2012. okt. 20. 11:15
 3/8 anonim válasza:
utálom az olyanokat mint te. nehogy már korhoz kösd az hogy mikor fekszel le vele. érezned kell a dolgot, amikor már tudod hogy meg kell tenned, mert kívánod
2012. okt. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16 év előtt nem, de azért beleirod a leirásba hogy majdnem 16... amugy ha már unod a pettinget akkor oráloz, neki biztos tetszeni fog...
2012. okt. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem se volt sikererem 15 évesen mert 15,5 évesen kezdtem egyáltalán hokizni.De akkor is éretlen voltam a szexre,szerintem ök is azok.Lehet hogy elöbb érnek de nem véletlen van 18 éves határ a szexshopban meg máshol.
2012. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem foglaljátok el máshogy magatokat és várjatok a pettinggel is min fél-1 évet,megbolondultak manapság a gyerekek hogy mindegyik szexelni akar 14-15 évesen??

Szerintem ne lépjetek tovább bőven elég lenne csak a csók,egy gyerekkapcsolatba nem fér bele más,legyenek közös programok,barátnőzz,mozizz,sportolj,tanulj,legyen valami hobbid ennyi bőven elég 15 évesen

2012. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mindenképp orál, először szépen óvatosan kezd, majd egyre jobban menj bele a dolgokba. Biztos sikered lesz!
2012. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha jön egy tökéletes alkalom, és te már leírtad hogy majdnem 16 vagy akkor miért ne? ez a pár hónap csak a korodon változtat az értettségeden nem.. nem tudom mit kell ezen szarozni.
2012. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!