Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lány is lehet szexi nő?

Szűz lány is lehet szexi nő?

Figyelt kérdés
Nem szépségre meg csinosságra gondolok most. Hanem arra, hogy lehet-e szexin vonzó, annak ellenére, hogy még szűz.
2012. szept. 24. 10:34
1 2
 11/14 MadameViciouse ***** válasza:
100%

Sokszor egy szűz, kevésbé tapasztalt lányban több vonzó dolgot tudok felfedezni mint egy kiélt ribiben...

Ez személytől függ, kisugárzás stb, de semmiképp sem attól, hány pasival voltál.Szerintem

2012. szept. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok én méf szüz vagyok és 16 éves lányocska :) sokan mondták hogy különleges szeuális kisugárzásom van bá nem tartom magam egy szépségnek :) sok jó pasi jön azzal hogy lenne e kedvem esetleg egy kis kalandra . Bár el gondolkodok rajta de bennem él az a tudat hogy ha meg találom az igazi pasit és akkor lehet bánni fogom sőt biztosan hogy nem neki adtam a szüzességem hanem egy jöt mentnek szinte . Meg majd ha lesz lányom mit fogok neki mondani ? ohh lányom volt egy csávoka de már nem is emlékszem a nevére tán 20 éves lehetett na azzal dugtam elsőnek ? na hát köszi nem :) bár nem ez volt a lényeg de a kérdésedre a választ szerintem meg adtam :)
2012. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12! te vagy az? :D téged kereslek már vagy 3 éve! :DD
2012. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ezek a nyomorék kérdések...XDXDXDXDXDXD
2012. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!