Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az anális sex, szűz lányoknál...

Az anális sex, szűz lányoknál fáj? Mire kell figyelnii?

Figyelt kérdés
lényegtelen h szűz-e a csaj avyg nem az anális sexnél..? lehet e terhes a csaj ugy?(nem szerintem de azért megkérdeztem)
2009. aug. 2. 01:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Lehet terhes, ha átfolyik a sperma.

Análnál mindegy, hogy más nyílásai mennyire használtak.

Van, akinek fáj, van, akinek nem.

2009. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
végre egy értelmes hozzászólás. köszi
2009. aug. 2. 12:17
 13/19 anonim ***** válasza:
hány éves vagy??? ha a csajnak az első akk ne seggbe kurd
2009. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
de ez annyira vicces..kimondta, h én akarok -e egyeltalán ilyet, meg minden..honann tujátok ennyire, h nem csak érdekel-e a dolog
2009. aug. 2. 12:52
 15/19 anonim válasza:

BUNKÓ BARMOK VANNAK EZEZN AZ OLDALON DOBJÁTOK KI ŐKET!


amúgy nem tom h fáj e neki de azért én nem próbálnám ki a barátnőmmel...mi tartózkodunk ettől...de ízlések és pofonok:)

2009. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Az anális szex mindenkinek fáj, ha nem jól csinálják. Neked is fájna, ha neked csinálnák. Vagy nem?


Írd be a keresőbe (akár itt, ezen az oldalon), hogy anális szex. SZ-szel, nem s-sel! (Herótot tudok kapni, amikor azt írják, hogy sex, meg solárium. Magyarok vagyunk, vagy mi.) Meglepően sok információt fogsz találni.


Néhány dolog, amire figyelni kell:


1) behatolás előtt RENGETEG tágítás, sok SÍKOSÍTÓVAL. Előbb egy ujjal, aztán kettővel, aztán hárommal, és csak az után a behatolás, akkor is lassan. Az anális szex nem két perces móka, rá kell szánni az időt, és ha fáj, azonnal abbahagyni.


2) a kukacra kötelező a gumi. A végbélben rengeteg a székletmaradvány, ami ha az előbő alá vagy a húgycsövedbe jut, csúnya fertőzést tud okozni.


3) anális behatolás után TILOS hüvelyi behatolásra váltani!!! A lány nagyon csúnya hüvelyi fertőzést szerezhet a saját székletétől, ami megtapad a péniszeden.


4) lehet terhes. Az anális szex nem jó fogamzásgátlás. Ha kutyapózban csináljátok gumi nélkül, akkor a kicsorgó spermától akkor is tehere eshet, ha az csak a hüvelybemenetére csorog, és nem történt hüvelyi behatolás. Ennél kevesebbtől is estek már teherbe szűz lányok.


5) heves, fájdalmas, vagy száraz anális szextől berepedhet a végbél, ami nagyon fájdalmas, és lassan gyógyul.


6) gyakori anális szextől a végbél záróizmai kitágulnak, nem tartanak, ereszteni fogja a lány a székletét. Gáz.


Egyszóval: az anális szex nem kezdőknek való.


Egyébként csatlakozom az előző válaszolókhoz: elsőre ne seggbe dugni akardt azt a csajt, hanem ember módjára szeretkezni vele. Ott, azon a nyíláson, ami erre van kitalálva.

2009. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
és ha ő a lány? :O
2009. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy a kérdező nőnemű legyen. Egyszerűen nem úgy fogalmaz.
2009. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

nekem nem fájt

15/f

2013. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!