Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok ti hogy reagálnátok...

Lányok ti hogy reagálnátok hogy a egy 18 éves fiú akivel együtt vagytok bevallja hogy szűz? És mit mondanátok erre?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 22:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
én személy szerint nagyon örülnék :)
2009. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös reakcióm nem lenne... de persze örülnék neki hogy nem fektette meg még a fél várost.
2009. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hidd el, a legtöbb lány (minden normális lány) tisztelne érte. Mert ebből látszik, hogy nem dugógép vagy, nem hülye szexközpontú alak, aki csak tárgyat, megdugnivaló bútordarabot lát egy lányban, hanem az érzelem is fontos neki. Érzelem nélkül szexelni különben is a legnagyobb butaság.
2009. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy kicsit regimodu vagyok,de en termeszetesnek tartanam.A pasim 19 evesen vesztette el,akkor egyszer volt azzal a lannyal,a kovetkezo pedig en voltam...mikor o 20 eves volt
2009. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Tök jó lenne, ha ilyen barátom lenne. Az esküvő utáni szexet támogatom, de eddig csupa olyan srácba sikerült beleszeretnem, akik nem voltak már szűzek. Persze mindegyiküket elfogadtam ezzel együtt, de mégiscsak úgy az igazi, ha kölcsönösen adjuk egymásnak :)
2009. aug. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

hát csak ma olyan nagy divat, megdugni a félvárost...


a lányon, múlik, mennyire komoly. vlki kinevet érte(általában ezek a ribik, szóval jobb is, ha ott hagyod), vlki meg örül neki.


ha komoly a kapcsolat, akkor tuti nem lesz gond...

2009. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én megtiszteltetve érezném magam. Hiszen ha idáig várt vele, akkor nyilván olyannal akarja először csinálni aki fontos neki.

Ez egyáltalán nem hátrány!

2009. aug. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

a barátom 19 évesen vesztettel el velem :D

és nekem nagyon jol esett h nem kell jobban megfelelnem mert kitudja h a másik lány hogy és mit csinált jobban...!

én örültem neki nagyon

2009. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egészen normális a dolog. Semmi extra, se pozitív, se negatív. Akik azt írták, hogy "tisztelném" meg hasonló baromságok: nem tartozik hozzá a férfias viselkedéshez, hogy mondjuk a szexuális jellegű igényeit, amik erősebbek a nőénél megpróbálja kielégíteni? Csak azért, mert valaki 18 évesen nem szűz, még nem biztos, hogy halomra kúrta a nőket...
2009. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én is 18 voltam az első alkalomnál, de nem mondtam meg, hogy szűz vagyok (ehe-ehe)... Nem hiszem, hogy észrevette. Évek kellenek a tapasztalat szerzéshez, úgyhogy aki már egy éve él szexuális életet az sem biztos hogy ügyesebb nálad :)

Amúgy szerintem biztos örülnének neked, mert legalább nem szexeltél fűvel-fával és ez megnyugtató tud lenni. Ezzel ellentétben, Ők lehet, hogy igen szóval azért Óvatosan ;) Szép napot!

2009. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!