Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vele vesztettem el a szüzesség...

Vele vesztettem el a szüzességem, hogyan szerezhetem vissza?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, aki egy 24 éves lánnyal vesztette el a szüzességét, immár fél éve. Előtte is történtek már köztünk dolgok, ő tanítgatott engem, az első alkalom is jól sikerült. Utána még 3 hónapig együtt voltunk, azután lett vége. Már a kapcsolatunk elején is zavarta a korkülönbség, a végén is ez tette fel a pontot az i-re.

Én viszont szeretem őt. Egész nyáron csak rátudtam gondolni és alig vártam, hogy szeptembertől újból láthassam! (Szerencsémre a munkahelye és a suliba járás útvonala egy ponton egybeesik, ezért látjuk egymást reggelente). Vissza akarom szerezni, de tanácstalan vagyok hogyan sikerülhetne! Az éveket nem tudom legyőzni, de minden mást úgy érzem igen.


2012. szept. 17. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

jó hogy írtál pár sort. mert ha csak a kérdést olvasom elég vicces válasz lenne rá.

sztem el kéne felejtened, csak hát ezt neked is kéne akarni.

2012. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem, hogy a szüzességedet :D
2012. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laylah ***** válasza:
100%

Igen, ez elég vicces volt így :) A helyzet viszont az, hogy akinek kellesz, az nem fogja a korodra fogni, hogy amiatt nem. Magyarán megmondva, ez csak a kifogás volt, a valódi ok még kimondatlan. Könnyebb volt erre fogni. Felejtsd el.

22L

2012. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!