Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti éreztetek bűntudatot...

Ti éreztetek bűntudatot amikor elvesztettétek a szüzességeteket de anyukátok nem tudott róla?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne az övét vettem el.
2012. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*nem
2012. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem függ össze. mármint ha olyan a kapcsolatotok, akkor úgyis elmondod, ha csak azért nem, mert félsz akkor meg idővel úgyis kiderül. Gondolom ha érdekel anyukád véleménye akkor nem egy éjszakás kalandról van szó vagyis tudj, hogy van barátod, ebből kifolyólag idők kérdése és úgyis megértené és meg is engedné, hogy nálatok aludjon a srác, amiből ez fog következni és az anyukák nem hülyék, tudni fogják.

szerintem a legtöbb anyuka csak félti a lányát, hogy nehogy rossz pasit válasszon, ha látja, hogy komoly a kapcsolat akkor nem lesz semmi gond ezzel.

2012. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19 voltam nem taknyos 14-15, nem éreztem bűntudatot nem is volt miért,mert csodálatos volt az első szeretkezésem
2012. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én elmondtam neki :)
2012. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem örült volna neki hogy fizetnem kellett egy prostinak érte.
2012. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!