Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aki volt prostituáltnál,...

Aki volt prostituáltnál, mennyit fizetett?

Figyelt kérdés
Esetleg olyan extrákkal együtt, mint például csók.
2012. szept. 6. 23:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

,,És ha majd az első csajod megkérdezi, hogy milyen volt az első csókod? Azt feleled majd, hogy 5 ezret fizettél egy szánalmas lotyónak hogy 25 évesen megcsókoljon? Nekem a pofám szakadna le!"


Valahogy meg kellene tanulnom pedig, mert egy átlag nő nagyot nézne, és el is hajtana a fenébe, ahogy kiderül, hogy bénán csókolok.

2012. szept. 7. 00:28
 12/20 A kérdező kommentje:
Ráadásul odáig is el kellene jutnom, hogy egyáltalán megtörténjen, ami még plusz bonyolult meló.
2012. szept. 7. 00:33
 13/20 anonim válasza:
100%

Menj el nyugodtan, ne foglalkozz a többi értetlennel. Ők minket sosem fognak megérteni,hiszen jól néznek ki, nagy a szájuk és tele voltak mindig is pénzzel. De ezek csak sarkalatos példák.

Én szegény családba születtem, agresszív apával, aki megnyomorította az egész gyerekkoromat. Emiatt félénkg, visszahúzód, gátlásos felnőtt lettem, aki nem is mer lányokkal ismerkedni. Így hát 21 évesen elmentem egy prostihoz. 8 ezerbe volt, de megérte. Végre valami jó is történt az életemben. :)

2012. szept. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én se vagyok szegény.
2012. szept. 7. 00:34
 15/20 anonim ***** válasza:

10 egy fél óráért 12 egy óráért.

én 10 et fizettem.

2012. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%

Általában 12 szokott lenni egy óra, van ahol a csók is extrának számít, annyit tudok hogy 3-6 között vannak ezek az extrák.

Ha megyek akkor én is szeretnék a prostival csókolózni. Aki undorodik a vele való csókolózástól, az inkább nem is menjen hozzá, mert gumival is el lehet kapni nemi betegségeket, a zuhanyzóban akár lábgombát is össze szedhetsz és a kilincseket sem szabad megfogni nála.

2012. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

10 ezer.

Van feleségem.

2012. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
20 rugó és minden van.
2012. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz csókolózni igényes prostikkal. Aki ellenzi, szerintem még nem látta, hogy jelenleg milyen szintű lányok hírdetik magukat a Rosszlányok.hu- na, de kb. olyan 6 -7 db. olyan playmate színvonalú maca van, hogy még a seggét is megnyalnám! Ezek nem az útcai szutyok szint, sokan összekeverik. Egyébként a mai hírekben is volt, hogy a VV-s ku-rva mennyiért tolja oda a valagát, ezek kb. tisztában vannak a mai árfolyammal, tehát 15 körül egy óra az biztos. Hallottam olyat is,hogy ne mindegy a földrajzi terület, ahol van. Vidéken lehet, hogy olcsóbb. Budán kibas zott drága állítólag. Angyalfőld olcsóbb.
2012. szept. 28. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Prostival dugni szoktak nem csokolozni,akármilyen igényes is.
2012. okt. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!