Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy szűz fiú mit csináljon ha...

Egy szűz fiú mit csináljon ha nem tudja hogy mit kell elsőnek csinálnia az ágyban?

Figyelt kérdés
16 éves srác vok akineka b.nője nem szűz csak én és még nem tom hogy mit csináljak vagy hogy fogjak hozzá akárhányszor megpróbáltuk soha nem tutam berakni valaki segicsen jó tanácsall
2009. júl. 26. 01:06
 1/8 anonim válasza:
világosban csináljátok, hogy lásd a lyukat :D és mindenképpen síkosító, vagy gumi, hogy könnyen becuppanjon :D de előtte picit kényeztesd[ott lent]hogy el tudjon lazulni, benedvesedjen, stb...
2009. júl. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Egyszerű a képlet:

1,Csókolózol vele,végigsimogatod a testét.

2,lehámozod róla folyamatosan a rucikat az ölelgetések,csókok közepette.(természetesen magadról is)

3,ráteszed az ágyra majd ott folytatod már meztelenül a csókokat,simogatásokat stb.

4,Két lábát szétnyitod,megnézed milyen ott a berendezés,közben előjáték címen az ujjaddal be is hatolhatsz neki oda,szval megujjazhatod.(Ez teccik a csajoknak.)

5,Vagy orálisan kielégítheted.(Ez mégjobban teccik nekik.)

6,Ha már áll a p.csöd(ezek után sztem simán)annyira hogy érzed rajta hogy kicsit kemény,akkor ráhúzod az óvszert.

7,Rásimulsz a testeddel a csaj testére,megfogod a p.csöd és megkeresed vele a csaj lyukát(de vigyázz ne a seggébe nyomd fel!).Ha megtaláltad akkor felnyomod neki és csinálod az ősi ösztönös mechanikus mozgást.

8,Pár percen belül el fogtok jutni az orgazmushoz ha minden jól megy és elélvezel a csaj lyukában.

9,Ekkor kihúzod a p.csöd a csajból,leveszed a gumit és eldobod a fr.ncba.

10,Szex utáni levezetésképpen a csajok szeretik ha még kicsit ölelgetik csókolgatják őket.Tedd te is ezt.

11,Egy 8-10perc múlva megint állni fog a bökőd és akkor következhet a 2.menet amit ugyanígy kell végigcsinálni.

De újításként lehet más pózokat is kipróbálnotok,úgy élvezetesebb...

2009. júl. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Második válaszoló vagyok!

Jah és ezt tedd vagy világosba vagy este lámpafénynél,hogy lásd a csaj alsó berendezését!

Síkosítótót nem feltétlenül kell használni ha jól felizgatod.Mert akkor benedvesedik a puncija és könyebben belemegy a "bráner".

Ha úgyse akkor mondom nyald ki a punciját,tehát elégítsd ki orálisan.Mert akkor nedves lesz ott neki és ugy mégkönyebben belemegy a "kriszrudi".

2009. júl. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

01:48


Hát ez XD iszonyat jó leírás, mondjuk annyit változtatnék rajta hogy a 2. menetnél már nem kell vigyázni hogy véletlen seggbe mennyen:)

2009. júl. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
beszartam én is a leírásodon, igazából ehhez semmit sem kell hozzáfűzni :D xD 1 tökéletes szex tökéletes képlete:D
2009. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá azért valamit mégis kifelejtettem!:D

Tehát mindenekelőtt:

--Zárd be a szobaajtót! Mert mi közben ujjazod,nehogy benyisson a nagymama a sütikkel és az almalével.

--Húzd be a sötétítőt is nehogy a szomszéd kukkoló kisgyerek átnézzen távcsővel.

2009. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Állati vagy második HSZ-elő XD Jófej lehetsz :D "kriszrudi" XD
2009. júl. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
arra azért figyelj ha elélveztél óvatosan vedd ki a farkad, szal fogd meg a tövénél és ugy vedd ki nehogy lecsússzon a gumi, bejusson a csajod puncijába a maradék! Sok sikert!
2009. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!