Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valóban megéri várni arra ami...

Valóban megéri várni arra ami lehet sose jön el?

Figyelt kérdés

Most vagyok 20 éves és eddig sose semmi nem jött össze lány téren, már fel is adtam igazából nem kezdeményezek egyáltalán, nem hiányoznak a csalódások. Sőt már azt se hiszem/hinném el ha egy lány kezdeményezne. Teljesen feladtam.


Persze a vágy, egy nőre megmaradt szexuálisan és érzelmileg egyaránt.


Ebből csak az előzőt tudom pénzel megváltani ha emellett döntök na meg útobbit de azt csak megjátszva..


Nem akarok örökké ilyen maradni és úgy vélem talán adhatna egy kis önbizalmat ha együtt lennék valakivel még ha fizetnék is érte.


Vélemények , tapasztalatok?


Tudom sok ilyen fajta kérdés van már, elnézést ezért.


2012. aug. 19. 23:49
 1/7 ASOT ***** válasza:

ne add fel 20 éves vagy. hová??

a remény hal meg utoljára!

2012. aug. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hole Hunter ***** válasza:
Az nem baj, ha várod az igazit...csak ne felejtsd el addig is jól érezni magad az esélyesekkel! :)
2012. aug. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy baromság 20 évesen feladni ha más kérdezné ezt én is hasonlóképpen vélekednék, csak mikor magamról van szó akkor már mindig elbénázok mindent még ha tudom is , hogy mit kéne tennem.
2012. aug. 19. 23:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok 24 évesen. Kellemetlen. :/
2012. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is annyit tudok mondani, hogy még csak 20 éves vagy, nincs miért kétségbeesni. Lehet, mikor már teljesen leteszel róla és nem foglalkozol vele, akkor jön el a szerelem.


Közhely, de add önmagadat, légy magabiztos, járkáj nyitott szemmel a világban, és ne beszéld be magadnak, hogy te soha senkinek sem fogsz kelleni, mert akkor úgy is lesz.


Nem mellesleg, nem vagy egyedül ezzel a "problémával".

2012. aug. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy az nagyon hülyén hangzik, hogy ennél nagyobb problémák is vannak az életben, de hidd el, hogy vannak, és még azzal is meg lehet birkózni...

Abba gondolj bele, hogy most még csak 20 vagy, akkor mit fogsz gondolni 30 évesen, ha addig nem lesz senki? csak gondold el...

Ugye-ugye? :))) Milyen jó, h 20 vagy, és előtted az élet. :) ÉLd úgy az elkövetkező 10 évedet, hogy 30 évesen meg legyél magaddal elégedve majd, meg persze később is.

Próbálkozni kell, mert nincs veszítenivalód. Ha visszautasítanak, az lesz a rossz, ha meg sem próbálod, akkor biztos, hogy nem találsz senkit. A különbség, hogy előbbi esetben adtál magadnak 50% esélyt.

2012. aug. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a kedves kérdezőhöz!:)

19/F

2012. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!