Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek igazat mond vagy...

Szerintetek igazat mond vagy csak menő akart lenni?

Figyelt kérdés

A barátom 19 éves, én 18. A napokban vallotta be nekem, hogy 12 évesen vesztette el a szüzességét egy 15 éves lánnyal. Nem akarok hinni a füleimnek. Ez igaz lehet, vagy csak etet? Még csak 3 hónapja vagyunk együtt. (Jó, ilyen a mai világ, de 12 évesen még fel sem áll a farka rendesen egy "kisfiúnak"...) Mondjuk, láttam róla képeket 12 éves korában, ahol már simán kinézett 16-nak is, mert nagyon magas volt, most is kosárlabdázik (center), és arcra is egész "érett" volt már akkor is. De hogy szexelt az akkori barátnőjével, azt nem tudom bevenni. (Nem cig.ny, és a szülei is nagyon szigorúak!) Van aki ezt elhiszi???


Csak normális válaszokat kérek!


2012. aug. 19. 01:14
1 2
 11/18 anonim válasza:
Szexelni bárhol lehet.
2012. aug. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Lesza.rom. Elvileg lehetséges. És feláll 12 évesen.
2012. aug. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nehezen hihető, a fiúknak már akkor is van rendes merevedésük, szóval az nem lehet akadály... Kérdezd meg az exét, csak ő tudja neked megmondani, mi is az igazság.
2012. aug. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
ÁHH, szerintem csak kamuzik. Egyszerűen ezt nem lehet elhinni :D Oké hogy felállhat a farka kiskorban is, de ez annyira hihetetlen sztori... Valóban gyerekes viselkedés, pláne, ha hazudott. Ebben amúgy is mi a menő? Ezt sem értem..
2012. aug. 19. 01:33
 15/18 anonim ***** válasza:
ebben semmi nem menő...sőt inkább beteges:D
2012. aug. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kamuzik, nekem 12. évem végefelé majdnem 13 évesen lett volna alkalmam először egy 14 éves lánnyal csak én betojtam és leléceltem.
2012. aug. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lehetséges teljesen, 12 évesen a fiúknak egy guruló kő látványára is feláll már a farkuk kb, szóval ez nem lehetett akadály.
2012. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jó, de egy 12 éves fiú kicsi nagyon még ehhez, és nem hiszem hogy kipróbálná. Írta valaki hogy megijedt de lett volna alkalma. Na itt a magyarázat... Hiába kívánja magát az élvezetet, hiába áll már neki mindenre, mert ilyen korban még a fiúk szinte "félnek" a csajoktól, ezért nem hiszem el. Lehet hogy tényleg igaz, de én még mindig azzal áltatom magam hogy nem történt semmi... de biztos én vagyok a naiv...
2012. aug. 19. 19:31
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!