Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Más aki hasonló helyzetben...

Más aki hasonló helyzetben volt illetve van nem zavarta a helyzet vagy akár a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok hogy egy kapcsolatban 1-2 évvel fiatalabb a lány a fiúnál,a lány már nem szűz a fiú még az ilyen helyzetben zavart ez titeket hogy a barátnőtök már nem az ti még igen?Zavarta őt miután elmondtátok neki vagy mit reagált?
2012. aug. 18. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már nagyon régen voltam ebben a helyzetben de mivel a lányok általában előbb kezdik a nemi életet, így ez eléggé gyakori szerintem. Mondjuk nekem mindig egykorú vagy idősebb barátnőim voltak de nem zavart. Az első csajomnak akivel szex is volt csak közvetlen előtte mondtam el és nem akarta elhinni mert egyébként nem vette észre, hogy ügyetlenebb lennék.
2012. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

15:12


Én nem tudom feltűnt neki vagy sem max annyi hogy nem mindig "támadom le" vagy nem merem úgy vagy nagyon letámadom:)Azt tudja hogy volt 1-2 bnőm de lehet azt gondolja így már az is megtörtént,egyenlőre még korainak érzem elmondani neki de majd valamikor csak szóbakerül.

2012. aug. 18. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!