Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Hogyan mondjam el a barátomnak? És ha ez miatt veszítem el őt? 19/L

Figyelt kérdés
Barátommal egy hónapja vagyunk együtt. Szűz vagyok és nem mondtam el neki. Az az igazság, hogy jól nézek ki (nem akarok beképzeltnek tűnni nagyon nem vagyok az) és nem gondolja rólam hogy szűz vagyok, biztos vagyok benne hogy azt hiszi hogy sok fiúval voltám már, közbe meg ő lenne az első. De félek hogyan mondjam el neki? És ha csalódik bennem?
2012. aug. 9. 21:17
1 2
 1/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

ez a felfogás.. hát ha azért szakít mert szűz v akk van 1 tippem h nem azért jártatok mert hű de beléd van esve bla bla bla.

ellenkező esetben nincs gáz.

+ miért mondtad volna el neki korábban? nem igazán olyan dolog amit muszáj tudnia amíg nincs szezonja.

2012. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
örülni fog
2012. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret nem fogja érdekelni,sőt még örülni is fog neki.
2012. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én úgy gondoltam, hogy ha majd arra kerül a sor, akkor a fülébe suttogom hogy vigyázz rám :) Én előtte nem szeretném elmondani. Ez gáz nagyon? Pedig én nagyon szeretem, és érdemes volt rá várnom, megérte :)
2012. aug. 9. 21:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha ezen múlik a kapcsolat akkor annyit is ért. Nem értem amúgy előtte mért nem mondtad el... Mért kéne ezt szégyelni??? Ő is volt szűz.... Amugy a pasik alapból szeretik ha ök az elsők....
2012. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyen egy hülye kérdést, (a legutóbbiban egy fickó azt kérdezte, hogy kefélnénk e egy kutyával) majd pont azért fog dobni mert (előre is elnézést kérek) még nem járt f@sz a p.uncidban és nem vagy r.ibanc? Ha valamiért dobna az az agykapacításod miatt lenne...
2012. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én értem, de nem vagyok képes ezt elmondani épp azért mert tudom hogy már tök sok csaja volt, jó pasi meg minden és igen szégyenlem. Mert nem tudom hogy ez ő hogyan fogja fel
2012. aug. 9. 21:29
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
Szivesen elveszem akkor nem lesz ilyen gondod
2012. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha szakít, mert az vagy akkor meg se érdemel. Ha meg igazán szeret akkor még lehet örülne is neki, hogy ő lesz az első számodra =)
2012. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Inkább légy rá büszke, hogy nem vagy egy r*banc. 26/f
2012. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!